graphics

Oprawa graficzna

bonuses

Opcje bonusowe

game experience

Wrażenia podczas gry

slot-iframe-img
Graj w Kasynie Graj za Darmo

Bonus 200% do 3500 PLN + 30FS na Gonzo's Quest

 

Pyramid – Quest for Immortality

Pyramid – Quest for Immortality to fascynująca gra losowa, która przeniesie graczy do starożytnych Egipskich czasów, kiedy światem rządzili Faraonowie I Bogowie. Jest to nowatorskie spojrzenie na automat do gier losowych, takich jak jednoręki bandyta. Tym razem jednak, nie mamy obracających się bębnów a spadające po każdym wciśnięciu przycisku losowania bloki skalne, w których kryją się liczne bonusy, dodatkowe, darmowe losowania i wielkie wygrane.

W grze mamy 720 wygrywających kombinacji, których ułożenie nie jest zbyt trudne. Pulpit gry to 19 pól, które wypełniają się symbolami liter, podobiznami Faraonów i Bogów. Im więcej jednakowych symboli pojawi się po losowaniu, tym większa nasza wygrana. W grze możemy ułożyć kombinację symboli, która wywoła Avalanche feature czyli efekt lawiny. Wtedy z planszy znikają tylko kostki, które tworzyły tą wyjątkową kombinację a w ich miejsce, bez potrzeby losowania wskakują nowe, które mogą utworzyć kolejną, zwycięską kombinację symboli. Dzięki temu po jednym losowaniu możemy wygrać dwukrotnie.

Gra jest doskonale dopracowana graficznie. Tło to egipska piramida, oświetlona blaskiem księżyca. Gwieździste niebo, posągi egipskie i plansza gry, ustawiona u stóp tejże piramidy sprawiają, że gracz czuje się, jakby stał na pustyni i kręcił bębnami wielkiej, starożytnej maszyny. Spadające bloki skalne z egipskimi symbolami i podobiznami starożytnych władców tworzą jakby jedną ze ścian w komnacie ukrytej w piramidzie. Kiedy znikają, w tle widać kolumny podtrzymujące sklepienie w pomieszczeniu, na środku którego stoi tron . Brakuje na nim tylko władcy, faraona, który w starożytności mógł wszystko. Kiedy jego podobizna pojawi się na planszy, gracz wygrywa główną wygraną – Super Mega Win.
pyramid net ent
Pyramid – Quest for Immortality jest dziełem programistów z firmy NetEnt. Zadbali oni o każdy, najdrobniejszy nawet szczegół. Szybkość spadania kamiennych bloków, towarzyszący temu odgłos i podkład muzyczny, który nawiązuje do starożytności komponują się w jedną, spójną całość. Nawet dźwięk pękających kamieni jest starannie dobrany i sprawia, że grając w tą grę stajemy się jej częścią.
Duże wygrane, darmowe spiny, olbrzymia ilość wygrywających kombinacji, unikalny wygląd i starannie dopracowana grafika to najważniejsze atuty tej łatwej, ale emocjonującej gry. Kilka dodatków takich jak Avalanche feature sprawie, że każde kolejne losowanie staje się bardziej emocjonujące.

PyramidQuest gra podstawowa

Jest to idealna propozycja na wspólny wieczór w gronie przyjaciół i znajomych lub na chwile odpoczynku po ciężkiej pracy. Gra jest łatwa i sprawia wiele radości. Dopracowana grafika, dobrze dobrane efekty dźwiękowe i stonowane kolory nie męczą graczy, którzy mogą przenieść się do Starożytności, do świata Faraonów i Bogów, którzy obficie dzielą się swoim bogactwem. Nazwa gry w wolnym tłumaczeniu to Dążenie do nieśmiertelności. Przy odrobinie szczęścia, korzystnym losowaniom i przychylności losu można ją osiągnąć poprzez rozbicie banku z główną wygraną. Wtedy zapewnimy sobie środki na długie, przyjemnie chwile z Pyramid – Quest for Immortality.

Pakiet bonusów do 6740 PLN

Author Profile Picture Beata Woźniak - Site Manager

Beata sprawdza, czy wszystko wygląda tak jak powinno. Publikuje recenzje i newsy, oraz tworzy plan zawartości strony na kolejne miesiące. Bez niej KasynoOrzeł nie byłoby takie, jakie je znacie dzisiaj. To ona dba o zawartość treści na stronie, szczególnie pod względem merytorycznym. Wynajduje najlepsze bonusy dla czytelników. Beata jest miłośniczką kawy . Po godzinach gra w pokera ze znajomymi. Od 8 lat mieszka na Malcie, wyspie, na której kwitnie igaming.

Ulubiona gra hazardowa: Oczywiście poker!