graphics

Oprawa graficzna

bonuses

Opcje bonusowe

game experience

Wrażenia podczas gry

slot-iframe-img
Graj w Kasynie Graj za Darmo

30 DARMOWYCH SPINÓW + 150% AŻ DO 2000 PLN

 

Zostań poszukiwaczem skarbów w Relic Hunters od Wazdan Games

Relic Hunters Wazdana to maszyna hazardowa do gry online, która przyciąga uwagę już ze względu na podjętą tematykę. Czeka nas bowiem wyprawa do Doliny Królów w Egipcie w celu poszukiwania skarbów. I to nie byle jakich, tych wartych fortunę, oczywiście.

W tej zwariowanej przygodzie nie będziesz sam, gdyż towarzyszy Ci ‘partner in crime’. Wcielisz się bowiem w rolę jednego z poszukiwaczy, przystojnego bruneta, lub dziewczyny o kasztanowych włosach. Stanowią oni niepowtarzalny duet. Trudno się oprzeć porównaniu do dwóch najbardziej zanych bohaterów jakich zna popkultura: Lary Croft i Indiana Jonesa. Bohaterowie Relic Hunters Wazdana noszą nawet podobne atrybuty i stroje. Zawadniacka dziewczyna jest uzbrojona po zęby, a emanujący pewnością siebie poszukiwacz przygód dzierży w dłoni lasso. Zapewne, przydaje się mu ono w najbardziej krytycznych momentach. Pewność siebie z kolei pomaga mu w podejmowaniu trudnych decyzji.

Wygląd i oprawa graficzna Relic Hunters

Nie wiemy wiele na temat teggo jak będzie wyglądał automat do gry online Relic Hunters Wazdan. Musimy polegać na kilku ilustracjach jakie opublikował na swojej stronie dostawca. Jednak już po nich widać, że gra ta będzie niezwykle barwna i pełna silnych emocji, a adrenalina nie przestanie płynąć w Twojej krwi ani na chwilę. W grze zmierzymy się z przerażającymi mumiami i pułapkami, które ktoś zastawił na żądnych skarbów śmiałków. Czy odważysz się wejść do miejsca pełnego niebezpieczeństw, grobowca, w którym dla nierozważnych czeka tylko śmierć?

Z tego, co zamieścił Wazdan na swojej stronie wnioskujemy, że gra w Relic Hunters będzie bardzo przyjemna. Nie tylko dla oka, gdyż dostępne tam próbki grafik z gry robią wrażenie… Gra ta będzie Ci miła ze względu na klimat i temat, który nigdy się nie nudzi. Pomimo kilkudziesiąt automatów o poszukiwaniu skatbów, eksplorowaniu starożytnych grobowców i piramid wciąż powstają kolejne maszyny hazardowe na ten temat. Relic Hunters to jedna z nich i będzie prawdopodobnie wyjątkowa…

Na bębnach automatu Relic Hunters widzimy przerażającą mumię, klasyczne litery alfabetu, jakie mają w zwyczaju pojawiać się w video slotach, oraz inne symbole – zwierzęta związane ze starożytnym Egiptem: skorpion, skarabeusz, kobra. Co wzbudziło nasz uśmiech na twarzy, wszystkie litery pojawiające się na symbolach zostały owinięte… bandażami. Dlaczego tak się stało, chyba nie musimy tłumaczyć. Nie wiemy jeszcze jakie animacje i czy w ogóle pojawią się one w automacie Relic Hunters. Mamy jednak nadzieję, że tak się stanie, a Wazdan nie pożałuje swoim graczom funduszy na stworzenie tej gry. Automatu, który ma szansę stać się hitem.

Opcje bonusowe w Relic Hunters

Niestety, ponownie nie wiemy za wiele na temat opcji bonusowych, które pojawią się w Relic Hunters. Producent wspomina o darmowych spinach, Walking Wilds (symbole Wild, które zmieniają pozycje na bębnach) i grze bonusowej.relic hunters urządzenia
Ta ostatnia, zgodnie z polityką Wazdana będzie niepowtarzalna. Jak myślicie, co zobaczymy po uruchomieniu dodatkowej mini-gry w Relic Hunters? Intuicja nam podpowiada, że będzie to pick up game (czyli gra, polegająca na wybraniu jednego przedmiotu). Co pojawi się na ekranie? Obstawiamy zwoje papirusów (czyżby kolejna Book of Ra?), lub drzwi do grobowca. W ostatnim wariancie będziesz musiał wybrać jedne z nich. Jeśli wskażesz błędnie, zza wrót wyłoni się przerażająca mumia (przestanie być wesoło). Na szczęście to tylko zabawa, więc jedyną konsekwencją Twojej nietrafnej decyzji będzie zakończenie gry bonusowej. Macie jeszcze inne pomysły na grę bonusową w Relic Hunters? Może mięsożerne skarabeusze lub obślizgłe węże? Dość tego!relic hunters gra

Podczas gdy możemy snuć niekończące się spekulacje na temat opcji bonusowych, które pojawią się w automacie Relic Hunters, jesteśmy pewni, że nie zabraknie tam Unique Wazdan Features, czyli unikalnych opcji dostępnych tylko w grach Wazdana.

Dzięki nim mamy całkiem spory wpływ na to, co dzieje się w grze. Możemy na przykład wybrać częstotliwość z jaką będą się pojawiały wygrane (jeśli często będą one niskiej wartości, jeśli rzadko – nieco wyższe). Możemy również jednocześnie grać i obserwować tabelę wygranych, czy cieszyć się zawsze unikalną grą bonusową, inną w każdym slocie Wazdana. Uwaga: takie opcje mamy dostępne tylko w grach tego producenta! Nie zastanawiaj się więc dłużej i zarejestruj konto w kasynie, w którym można znaleźć maszyny Wazdana.

Podsumowanie i ocena

Trudno o jednoznaczną ocenę automatu Relic Hunters od Wazdana. Nie jest znana jeszcze ani data premiery tego video slotu, ani żadne, konkretne szczegóły. Nasze przypuszczenia snujemy na podstawie kilku grafik i krótkiego opisu zamieszczonego na stronie przez samego producenta. Mimo wszystko, to jak to wygląda już w zarysie pozwala nam twierdzić, że Relic Hunters będzie interesującą grą. Czekamy z niecierpliwością na jakiekolwiek newsy na temat tego video slotu i nie omieszkamy dać znać jak czegoś się dowiemy.

100% do 3600 PLN + 200 darmowych spinów

Author Profile Picture Beata Woźniak - Site Manager

Beata sprawdza, czy wszystko wygląda tak jak powinno. Publikuje recenzje i newsy, oraz tworzy plan zawartości strony na kolejne miesiące. Bez niej KasynoOrzeł nie byłoby takie, jakie je znacie dzisiaj. To ona dba o zawartość treści na stronie, szczególnie pod względem merytorycznym. Wynajduje najlepsze bonusy dla czytelników. Beata jest miłośniczką kawy . Po godzinach gra w pokera ze znajomymi. Od 8 lat mieszka na Malcie, wyspie, na której kwitnie igaming.

Ulubiona gra hazardowa: Oczywiście poker!