graphics

Oprawa graficzna

bonuses

Opcje bonusowe

game experience

Wrażenia podczas gry

slot-iframe-img
Graj w Kasynie Graj za Darmo

Bonus 200% do 3500 PLN + 30FS na Gonzo's Quest

Sparks

Letni hit firmy Net Entertainment to kolejna po Neon Staxx ciekawa propozycja dla wszystkich fanów automatów do gry.

Świecący Automat

Sparks to automat do gry o pięciu bębnach, trzech rzędach i dwudziestu liniach wypłat. Tematem przewodnim są tutaj symbole malowane światłem, a sam producent opisuje grę jako slot pełen energii.

Dwie Wersje Gry

Przed rozpoczęciem gry pojawia się możliwość wyboru, czy chcemy, aby zwycięskie kombinacje były liczone od lewej do prawej tylko czy również od prawej do lewej. W obu przypadkach możemy liczyć na funkcję specjalną w grze, czyli Cloning Wild – dosłownie “klonujące się Wildy”. O co chodzi? Jeżeli na drugim lub czwartym walcu pojawi się płonący symbol Wild, symbol z na walcu z prawej strony zostanie zastąpiony przez ten z lewej, co w praktyce daje większą wygraną. Do tego Wild może się rozszerzać zajmując dodatkowe miejsce na górze lub na dole walca. Jest to naprawdę wyjątkowa opcja w grze, niespotykana w żadnych innych slotach.

sparks net entertainment

Stawki W Sparks

Minimalny zakład wynosi 0.2, maksymalny 400 żetonów a łącznie można wybrać 10 poziomów stawki. Im wyższy poziom wybierzemy, tym większą zyskamy szansę na zwycięską kombinację, jednocześnie jednak lepiej, jeśli wybierzemy wyższą wartość żetonów, zwiększymy tym pulę wygranej. Jeżeli nie mamy pewności, jaka stawka jest dla nas najlepsza, zawsze możemy spróbować grę za darmo.

gry net ent

Podsumowanie

Nowy slot od Net Entertainment to z pewnością godna polecenia gra przede wszystkim dzięki wyjątkowej opcji klonowania symboli specjalnych. Przyjemna grafika i wysokie wygrane na pewno sprawią, że z chęcią będziemy powracać do tego automatu.

Kasyno przestało akceptować klientów z Polski