Darmowe spiny w Unibet!

FRISPINOWY PIĄTEK W UNIBET

Promocja: Darmowe Spiny w UnibetUnibet wie, co lubimy. Każdy z nas czeka na piątek, aby móc zacząć cieszyć się weekendem. A co jeśli w bonusie do piątku dostaniemy ofertę otrzymania darmowych spinów! Brzmi jak pełnia szczęścia i idealny relaks na koniec tygodnia

DARMOWE SPINY W KAŻDY PIĄTEK

Promocja ta trwa w każdy piątek przez 3 godziny od 18:00 do 21:00 i jest dostępna dla wszystkich graczy! Wystarczy, że zaczniesz w ustalonym czasie grać na slocie Divine Fortune wówczas dowiesz się ile darmowych rund będziesz mógł rozegrać.

Każdego tygodnia możesz otrzymać od 3 do 20 spinów! Spróbujesz swojego szczęścia?

Piątkowe Darmowe Spiny:

1000 PLN Bonus Powitalny

Najważniejsze informacje:

Kiedy trwa promocja?

  • Co tydzień, w każdy piątek, przez trzy godziny od 18:00 do 21:00

Który slot bierze udział w promocji?

  • Divine Fortune

Jak otrzymać Freespiny?

  • Przejdź do Unibet 
  • Otwórz slot Divine Fortune od NetEnt
  • Obróć kołem, aby sprawdzić ile free spinów wygrałeś.
  • Zagraj freespinami w tej grze.

Niezawodny Unibet

Jeśli nie masz jeszcze planów na piątek,proponujemy usiąść wygodnie w fotelu i rozpocząć weekend od przyjemnej niespodzianki w Unibet. Przypominamy również, że Uniebt regulanie zamieszcza nowe promocje na swojej stronie i w zakładce z bonusami — bez problemu odnajdziesz coś dla siebie, zarówno w kasyno, na zakładach sportowych, bingo i pokerze.

Author Profile Picture Krzysztof Ksyta - Site Manager 01.02.2022

Krzyśkowi poświęcamy najwięcej miejsca, gdyż to z jego tekstami spotykacie się na co dzień. To on jest również autorem większości z recenzji kasyn prezentowanych na stronie. Krzysiek swoją przygodę z kasynami zaczynał dość wcześnie. Zaraz po studiach wyjechał na Maltę, gdzie pracował jako obsługa klienta w kasynie online. Dzięki temu poznał ten biznes od podszewki i doskonale wie, jak funkcjonują kasyna i czego najbardziej poszukują gracze – bonusy i darmowe spiny. Krzysiek specjalizuje się w pisaniu recenzji i testowaniu gier.

Ulubiona gra: Gods of Gold: Infinireels od NetEnt.