Zenek Martyniuk bohaterem nowego slotu Promatic

Chcąc czy nie, świadomie bądź przypadkowo, każdy z nas choć raz zanucił pod nosem „Przez twe oczy zielone”… Zenek Martyniuk jest niekwestionowanym liderem polskiej sceny muzyki estradowej i królem disco polo. Jednak na tym swojej wielkiej kariery nie kończy, gdyż teraz sam pojawia się także w branży… kasyn internetowych.

Disco King – Pierwszy automat online z motywem disco polo

Główny wokalista zespołu Akcent pojawia się w nowym automacie online wydanym przez Promatic Group. Disco King, bo to o tym slocie mowa, jest drugą brandowaną grą programisty. W slocie pojawiają się dwa największe hity zespołu – o jednym już wspomnieliśmy wcześniej, druga piosenka to „Przekorny Los”. Przedstawiamy zajawkę automatu o Zenku:

Martyniuk, który pojawił się nawet na premierze gry podczas prestiżowych targów iGamingowych ICE w Londynie w lutym 2020 roku, jest oficjalną twarzą, ale też bohaterem gry. To właśnie jego wizerunek pojawia się w postaci symbolu Wild. W grze zobaczymy także dyskotekową kulę, czyli symbol Scatter, oraz inne muzyczne ikony takie jak mikrofon czy gitara. Ciekawą funkcją, o którą zadbał producent jest 5 darmowych spinów- ta uruchamia się, gdy symbole literowe w grze ułożą się w napis DISCO.

Nie ma co ukrywać, że największym atutem, tudzież cechą charakterystyczną gry jest właśnie jej motyw. Disco polo wcześniej nie przewijało się w kontekście kasyn, a za sprawą tak potężnego sukcesu jaki osiągnął zespół Akcent i sam Zenon Martyniuk, teraz wkracza w całkiem inną rzeczywistość. Pozostaje nam zadać pytanie czy w tych realiach odnajdzie się tak dobrze jak na rynku muzycznym.

Informacje O Studiu Gier Promatic Group

O producencie gier Promatic Group mówi się niewiele. Nasz rodzimy dostawca oprogramowania kasyna, choć nieszczególnie popularny i znany w branży, działa na rynku od 1997 roku. Firma skupia się na tworzeniu gier z zakresu slotów online, a w swoim portfolio posiada ok. 15 tytułów.

Deweloper, choć wydał sporo gier z popularnymi motywami – Dziki Zachód, kosmiczne przestworza, starożytne mitologie – nie zapomina też o najbliższej nam sercu kulturze i historii. Oprócz brandowanego slotu z tematyką disco polo, Promatic Group ma także na koncie slot o zdradzającym wszystkie szczegóły tytule Pudzianator”.

W grze widzimy Mariusza Pudzianowskiego na ringu, który służy także jako główna plansza gry. Producent posunął się nawet o krok dalej i zaprezentował graczom slot o tytule Hussars”, która ściśle nawiązuje do patosu polskiej husarii.

7bit Casino
Close Button
Author Profile Picture Tomasz Piątkowski - Site Manager 23.10.2020

Tomek jest z nami od marca 2020 roku. Specjalizuje się w pisaniu artykułów i newsów, które znajdziecie w dziale blog. Tomek nadal studiuje dziennikarstwo na uniwersytecie w Lublinie, dlatego pracuje dla nas zdalnie jako freelancer. Jego drugim, głównym zadaniem oprócz redagowania wieści ze świata jest ładowanie treści na stronę i edycja. Interesuje się nowościami w świecie kasyn, tematyką kryptowalut i kasynami metawerse.

Ulubiona gra: Rich Wilde and Shield of Athena