graphics

Oprawa graficzna

bonuses

Opcje bonusowe

game experience

Wrażenia podczas gry

Bonusy do 3000 PLN i 200 FS + 20 spinów bez depozytu

Bork the Berzerker: Hack‘n Slack Edition

Jeśli spodziewałeś się automatu do gry w stylu Conana NetEntu, musimy Cię zawieść – Bork the Berzerker Hack’n Slack Edition wygląda znacznie lepiej. I choć pojawia się w niej słynny barbarzyńca, sam automat utrzymany jest w jakże odmiennym stylu. Komiksowe rysunki i animacje tez są spoko i mogą się podobać. Złap więc za miecz i walcz razem z Borkiem!

Oprawa graficzna

Na bębnie automatu Bork the Berzerker: Hack’n Slash Edition znajdziesz najstraszniejsze kreatury. Łysy wampir z twarza o ziemnistym kolorze skóry, śliniąca się bestia z rogami, obślizgłe, czerwone żmije, czy zielony stór wyglądający jakby wyszedł właśnie z morskich otchłani (w rękach ma coś na kształt trójzęba, stad wnioskujemt, że jego natuiralnym środowiskiem jest woda, choć kto wie).

Maszyna utrzymana jest w komiksowym stylu z barwnymi grafikami w nieco przyblakłych kolorach. Z przyjemnością podziwiamy klatkowe animacje, wktórych Bork rąbie przeciwniwków na kawałki. Nie bez przyczyny podtytuł slotu to Hack ‘n Slach – Rąb i Tnij. Wjownik nie ma dla swoich przeciwników litości – z równą wprawą i nieugięciem zabija te mniej niebezpieczne i mniej straszne stworzenia, co te, które wzbudzają dreszcze.


Jak wygląda sam Bork Berzerker? Również nieco strasznie – nie ma co ukrywać. Duże, raczej wyłupiaste oczy, czarna grzywka i długie, proste włosy do ramion, nos w kształcie gruszki i duże zęby. Podejrzewać możemy też, że Bork jest Azjatą – sugeruje to jego żółta skóra w intensywnym kolorze. Inaczej opisać go można jako góra mięśni. Bork nie jest jednak toporny – porusza się zwinnie, sprawnie i szybko, a ciosy zadaje z prędkością błyskawicy.

Tam gdzie wojownik, tam i piękna kobieta. Ta pojawia się zniewolona przez podstępne mostrum. Nieustraszony Bork rzuca się ukochanej na ratunek. Bębny zostały umieszczone na białej planszy, z czego tłem dla gry jest bliżej nieokreślona maź. Trzeba przyznać, że tutaj twórcy automatu mogli być bardziej ambitni, być może jednak zależało im na równowadze. Bądź co bądź co bądź minimalizm jest lepszy niż przerost formy nad treścią.

Braki w tle nadrabiają animacje, które rzeczywiście wyglądają bardzo fajnie. Czas więc na opis opcji bonusowych, coś na co zapewne czekacie.

Opcje bonusowe

Rozciągające się symbole Wild (Expanding Wilds)Bork z gry thunderkick

O co chodzi? Symbol Wild (postać Borka) rozciągnie się i zajmie wszystkie pozycje na bębnie w przypadku, gdy symbol ten stanowił część kombincji wygrywającej. Uwaga: Symbol z Borkiem występuje tylko na bębnie środkowym w normalnym trybie gry. Ponadto, jak każdy symbol Wild zastępuje wszystkie symbole na bębnach, z wyjątkiem symbolu bonus. W rundzie bonusowej, symbol Wild występuje na bębnach 2,3 i 4.

Kolejnym symbolem specjalnym w grze Bork the Berzerker: Hack’n Slash Edition jest symbol z przedstawieniem wampira. Wystarczy, że zbierzesz trzy takie symbole w dowolnym miejscu na bębnach, a dane Ci będą darmowe zakręcenia na automacie! Gracz może zebrać 10 darmowych spinów.
Spiny przyznawane są jak następuje:

5 symboli bonus = 20 spinów
4 symbole bonus = 15 spinów
3 symbole bonus = 10 spinów

Na początku i pod koniec rundy bonusowej mamy przyjemność oglądać krótkie scenki animowane. W pierwszej kolejności jest to uprowadzenie pięknej wojowniczki zakutej w kajdany. W drugiej jest wyzwolenie i pokonanie krwiopijcy. Bork wynosi piękną nieznajomą z pieczary pełnej ludzkich czaszek.
Spiny mogą być reaktywowane do pewnego momentu. Każdy dodatkowy symbol bonus to spiny extra, te mogą być zbierane aż do uzyskania maksymalnej liczby 20. Wówczas runda bonusowa zakończy się.

Wygrane w automacie wypłacane są po linii w kierunku od lewej do prawej. Bork the Berzerker: Hack’n Slash oferuje 20 linii płatnych. RTP (zwrot dla gracza) w tym automacie wynosi 97,13 %, przy czym współczynnik trafienia wyranej wynosi 19.64 %. Nie ma żadnej strategii, czy features, które mogłyby pomóc graczowi w zwiększeniu tego RTP. Nawet strategie, które oferuje Thunderkick nie są w stanie zmienić RTP automatu. Wielka szkoda, że w maszynie nie jest dostępny progresywny jackpot.

Inne podobne automaty


Conan od NetEnt

Niedawno NetEnt wypuścił informację o nowym, planowanym video slocie inspirowanym postacią Conana Barbarzyńcy. Nie mamy na chwilę obecną żadnych informacji o tym, jak będzie wyglądała sama gra, ani zawarte w niej opcje bonusowe.

Jedyne co do tej pory mieliśmy możliwość oglądać to, zajawka opublikowana na stronie dewelopera. Jest to zapewne również intro, które pojawi się w samym video slocie. Gra zapowiada się bardzo interesująco i już nie możemy się doczekać jej premiery. Czy jej mechanika będze podobna do Bork the Berzerker: HAck’n Slash Edition? Trudno orzec, pozostaje nam tylko czekać na dzień, w którym gra pojawi się w kasynach online.

2. Conan the Barbarian (Amaya)

Conan stał się też bohaterem video slotu od Amaya, znanego producenta gier hazardowych. Być może maszyna z 9 liniami płatnymi nie jest tak ekscytująca, jak słynny film z Arnoldem Schwarzeneggerem w roli głównej mimo to warto zatrzymać się przy nim choćby na chwilę.Dziewczyna z gry Bork the berzerker

Gra oferuje bowiem Jackpota oraz interesującą grę bonusową Cave of Sculls, aktywowaną przez uzyskanie trzech lub więcej Scatterów na bębnach. Wypróbuj więc gry od Amaya i sprawdź, która bardziej Ci się podoba: Conan the Barbarian, czy Bork the Berzerker: Hack’n Slash Edition!

Opinia i podsumowanie

Bork the Berzerker Hack’n Slash Edition to szalenie interesująca gra pod względem estetycznym. Oryginalne grafiki i animacje czynią ten automat grą wyjątkową. Niestety, jeśli chodzi o opcje bonusowe, producent nie zabłynął. Ograniczono się do symboli specjalnych (Scatter, Wild) z opcją rozciągających się symboli Wild na bębnach. Jak mamy Scattera to i wiadomo z góry, że będą darmowe spiny. Takie rzeczywiście się pojawiają i chwała za to, że można je reaktywować. Niestety opcja ta jest ograniczona do 20 darmowych zakręceń.

Ogólnie jest to jednak bardzo ciekawa gra, zwłaszcza pod względem wizualnym. Jeśli więc kręcą Cię gry, w których możesz wcielić się w wojownika, produkt od Thunderkick będzie jedną z nich.

400 PLN + 120 darmowe spiny

Author Profile Picture Tomasz Piątkowski - Site Manager

Tomek jest z nami od marca 2020 roku. Specjalizuje się w pisaniu artykułów i newsów, które znajdziecie w dziale blog. Tomek nadal studiuje dziennikarstwo na uniwersytecie w Lublinie, dlatego pracuje dla nas zdalnie jako freelancer. Jego drugim, głównym zadaniem oprócz redagowania wieści ze świata jest ładowanie treści na stronę i edycja. Interesuje się nowościami w świecie kasyn, tematyką kryptowalut i kasynami metawerse.

Ulubiona gra: Rich Wilde and Shield of Athena