graphics

Oprawa graficzna

bonuses

Opcje bonusowe

game experience

Wrażenia podczas gry

slot-iframe-img
Graj w Kasynie Graj za Darmo

100 darmowych spinów z obrotem x1!

 

Easter Island 2 – recenzja automatu

Kojarzycie wspaniały slot o iście wakacyjnym, ale jednocześnie przypominającym nam o wielkanocnym klimacie? Easter Island od Yggdrasil doczekał się swojej kolejnej wersji i tym razem szalone posągi Moai rodem z Wyspy Wielkanocnej przetransportowały się do Kalifornii, na Venice Beach. To fakt, o samej Wielkanocy i celebracji Świąt nie ma co mówić, ale warto przyjrzeć się temu tytułowi właśnie w okolicy tych wydarzeń.easter island tło

To dość zaskakujące, że te zwariowane postacie mieszkające nad morzem wybrały właśnie plażę, aby spędzić wolny czas. Niezależnie od tego, w grze posągi Maoi znajdują się w grze Easter Island 2 obok 6-bębnowego, 4-rzędowego pola do gry. Jeśli grałeś w pierwszą wersje slotu, wiesz, że te figury nie są biernymi obserwatorami. Wręcz przeciwnie! Ten nietypowy duet angażuje się również w większość akcji odbywającej się na bębnach.

Ponieważ automat rozszerza się w każdym miejscu, dodając rzędy, ujawniając nowe symbole oraz o wiele więcej, Easter Island 2 dał zespołowi Yggdrasil niezłe pole do popisu, aby pochwalić się swoim talentem i kreatywnością.

Producent gry Yggdrasil
Typ maszyny video automat
Linie płatne
25-55
Bębny 6
Min. zakład 0,25
Max. zakład 300
RTP 96%

Easter Island 2 – oprawa graficzna

To piękna, dopracowana gra, czyli dokładnie taka, jakiej można się spodziewać po automacie będącym częścią portfolio Yggdrasil. Tym razem dwa posągi z Wyspy Wielkanocnej, które towarzyszyły nam także w pierwszej części automatu online Easter Island, wybierają się na wakacje do Venice Beach.

Ponadto w grze odkryjesz 4 symbole o niskiej wartości, które przybierają postać kolorów z talii kart… wykonanych z drewna. 5 symboli o wyższej wartości to posągi zwierząt. Symbol wild jest jedynym dostępnym symbolem funkcji.

Jak grać w Easter Island 2?

Easter Island 2 różni się od swojego poprzednika kilkoma kwestiami, ale fakt, że w grze znajduje się jeden bęben więcej niż wcześniej jest szczególnie dostrzegalny. Pomimo dodatkowej przestrzeni, linie wygrywające zmniejszyły się do ilości 25, a nawet gdy rzędy się rozszerzają, nadal jest ich mniej niż wcześniej. Zmienność została nieco podkręcona, ale Island Easter 2 nie zagwarantuje Ci ekstatycznych wygrancyh. Jeśli jednak brzmi to kusząco, dostępna jest szeroka gama stawek od 0.25 do 300 na pojedynczy spin.

Niska zmienność oryginału została ustawiona na średnim poziomie, co, szczerze mówiąc, nie do końca współgra z resztą gry. W tym tytule przede wszystkim chodzi o to, aby po prostu dobrze się bawić, zamiast rzucać się na do gry po ogromne wygrane. Z pewnością dłuższe kombinacje zagwarantują Wam lepsze funkcje. Ta dynamika przyczynia się do zmniejszenia częstotliwości trafień o 16,3%, podczas gdy RTP osiąga poziom 96%.

eastern island 3

Funkcje bonusowe w Easter Island 2

Funkcje w grze Easter Island zostały ulepszone w porównaniu do pierwotnego slotu, ale tak naprawdę, zasadniczo niewiele się zmieniło. Symbol Swap Respins pozostaje główną mechaniką w grze, do której dołączają także Colossal Blocks i Expanding Reels.

Opcja Symbol Swap Respins pojawia się przy zwycięskich kombinacjach, gwarantując Ci kolejny respin – kto byłby w stanie odmówić darmowym obrotom, co? Jeśli kombinacja składała się z niskich wypłat, zwycięski symbol zastępuje wszystkie inne niskie stawki na bębnach za zdobyty respin. Jeśli była to wysoka wygrana, to samo dzieje się z wysokimi sumami. Nawet jeśli trafi się kolejna wygrana, z tej funkcji otrzymasz tylko jeden respin.

Jeśli wygrana składała się z więcej niż 3 symboli, przyznawane są tzw. Colossal Symbol Blocks oraz oraz Symbol Swap Respin. Za wygraną z 4, 5 lub 6 tymi samymi symbolami, gra łączy bębny, aby nagrodzić kolosalny blok o rozmiarze 2×2, 3×3 lub 4×4, zaczynając od drugiego bębna. Kolosalne bloki mogą być także symbolami wild.

Wreszcie, jeśli zwycięska kombinacja jest wygraną szóstką, uruchamiane są również rozwijające się bębny, czyli funkcja Expanding Reels. Tutaj plansza do gry poszerza się do formatu 6×8, zanim rozegra się dwie funkcje opisane powyżej. W tej opcji aktywnych jest 55 linii płatnych.

Dlaczego warto grać w Easter Island 2?

  • Niesamowita, pełna dobrej energii i humoru rozrywka nie tylko na Wielkanoc
  • Potencjał wygranej do 2500x początkowej stawki
  • Genialna grafika i najwyższej jakości animacje od czołowego studia gier – Yggdrasil.
  • RTP na poziomie 96%.
  • Szeroki zakres dostępnych zakładów – 0.25 – 300 za pojedynczy spin.

Easter Island 2 – podsumowanie i ocena

Easter Island 2 to dobrze dopracowany slot i naprawdę przyzwoita kontynuacja pierwotnej wersji gry od Yggdrasil. Choć pierwsza edycja slotu nie spotkała się z tak wielkim zadowoleniem graczy, o jaką mógłby prosić Yggdrasil, slot Easter Island 2 dowodzi, że duet dwóch posągów wciąż przypadł do gustu wielu entuzjastom automatów.

Kilka opcji bonusowych, genialna grafika i, najzwyczajniej w świecie, wspaniała rozrywka sprawia, że Easter Island jest ciekawym tytułem do polecenia dla zarówno nowych i doświadczonych graczy. Sprawdź ten tytuł już teraz i przenieś się do szalonego, słonecznego świata razem z posągami Moai!

Pakiet bonusów do 6740 PLN

Author Profile Picture Tomasz Piątkowski - Site Manager

Tomek jest z nami od marca 2020 roku. Specjalizuje się w pisaniu artykułów i newsów, które znajdziecie w dziale blog. Tomek nadal studiuje dziennikarstwo na uniwersytecie w Lublinie, dlatego pracuje dla nas zdalnie jako freelancer. Jego drugim, głównym zadaniem oprócz redagowania wieści ze świata jest ładowanie treści na stronę i edycja. Interesuje się nowościami w świecie kasyn, tematyką kryptowalut i kasynami metawerse.

Ulubiona gra: Rich Wilde and Shield of Athena