graphics

Oprawa graficzna

bonuses

Opcje bonusowe

game experience

Wrażenia podczas gry

slot-iframe-img
Graj w Kasynie Graj za Darmo

400 PLN + 120 darmowe spiny

 

Cops’ N Robbers – podwój wygrane i uniknij pościgu w ekscytującej grze od Play’n Go.

Czy w dzieciństwie bawiłeś się w policjantów i złodziei? Jeśli tak to po raz pierwszy od dawna będziesz mieć okazję powrócić do tej zabawy. Play’N Go wraca do łask z wielkim tytułem: Cops’N Robbers, automacie do gry online, w którym aż kipi od akcji. Kto powiedział ,że sloty mają być nudne i polegać na monotonnym kręceniu spinów Cops’N Robbers jest przeciwieństwem tej definicji i gwarantujemy, że będzie się działo! ? Czy zawsze musisz stać po jasnej, stronie mocy? Może czas założyć kominiarkę na głowę i przywdziać aksamitne rękawiczki (pal licho modę, by nie zostawić odcisku palców rzecz jasna!) Jeśli jeszcze raz chcesz poczuć adrenalinę i zaznać ekscytujących emocji, wybierz Cops’N Robbers. Zapraszamy do recenzji gry od Play’N go.

Wygląd i oprawa graficzna Cops ‘n Robbers

Jeśli chodzi o elementy graficzne w tej grze, cóż odwołują się one do tematu, czyli ucieczki złodziei. Na bębnach znajdziemy więc symbole przedstawiające wszystko, co z tym związane: walizkę pełną wartościowych świecidełek, kajdanki, woreczek pełen diamentów, czy pokaźny wór pełen dolarów. Nie zabrakło też policjanta z pałką i niecnego opryszka, za kratkami. Zabawnym akcentem jest umieszczenie bębnów automatu… w ścianie, będąca murem więziennego boiska. Za nim rozciąga się cały świat i wiele… możliwości. Wieńczy ją jak przystało na prawdziwe więzienie drut kolczasty. Muzyka w slocie przypomina nam ścieżkę dźwiękową z Różowej Pantery, filmu, który mówi o kradzieży luksusowego artefaktu.

Producentowi udało się świetnie odzwierciedlić samą ideę pościgu. Jeśli trafimy wygraną, a na linii ją tworzącą znajdzie się jeden z cennych artefaktów, w ramie symbolu pojawi się ręka, która zgarnia cenne przedmioty. W taki oto sposób z worka znikają diamenty, a kasteka zostaje opróżniona ze świecidełek. Złodziej zabiera również worek dolarów, czy złoty zegarek z kieszeni przechodnia.

Jeśli chodzi o specyfikę gry jest to 5 bębnowy, 3 rzędowy automat do gry z 9 liniami płatnymi. Gry Play’n Go są kompatybilne ze wszystkimi rodzajami oprogramowania dla urządzeń przenośnych, możesz cieszyć się więc grą w Cops’n robbers na swoim smartfonie. Stawka zakładu waha się w przedziale 0.01 do 90. Cops’n Robbers jest grą o nieco niższej zmienności w porównaniu do innych produkcji tego dostawcy. Prawdopodobnie jest to dobre posunięcie, gdyż dodaje nieco świeżości do typowego doświadczenia gry.
W slocie Cops’N robbers wcielamy się oczywiście w złodzieji, czyli przybieramy postać typów spod czarnej gwiazdy. Może nic w tym złego? Czasem jest fajnie odegrać rolę kogoś kim najprawdopodobniej nie staniemy się nigdy w życiu. Gotowy do zrealizowania planu ucieczki?

Opcje bonusowe w Cops’n Robbers

‘’nie oceniaj książki po okładce’’ mówi stare, polskie przysłowie. Podobnie nie po wyglądzie i oprawie graficznej powinniśmy oceniać automat do gry Play’N go. To co czyni go interesującą grą to przede wszystkim opcje bonusowe, dzięki której gra nabiera tempa. Zanim jednak przejdziemy do ich opisu, wymienimy wszystkie symbole specjalne w grze.
WILD – w postaci sejfu pełnego złota; zastępuje wszystkie symbole w grze oprócz Scattera, plus podwaja wszystkie wygrane.
Scatter – w postaci policyjnego radiowozu; 3 lub więcej z nich uruchamia grę bonusową Car Chase Bonus.

W Cops’n Robbers możemy też podjąć dodatkowe ryzyko (jakby go było już mało!) i spróbować podwoić nasze wygrane. Jeśli zdecydujemy się podjąć wyzwanie naszym oczom ukażą się dwie karty. Będziemy musieli wybrać jeden z dwóch kolorów, w którym naszym zdaniem będzie wylosowana przez mechanizm gry karta.

Car chase bonus jest esencją gry od PlayN’Go. Aktywujemy ją poprzez wylosowanie 3 symboli policyjnego radiowozu. Gra ta jest niczym innym jak sesją darmowych spinów podczas, której próbujemy uciec ścigającym nas policjantom. Ilość darmowych obrotów jest przydzielana losowo. Możesz otrzymać 10, 15, 20, a nawet 25 spinów. Niestety nie mogą one zostać reaktywowane. Słyszymy pianie policyjnego koguta, a w lusterku widzimy zbliżający się radiowóz. Nie czekamy więc na rzut szczęścia tylko wciskamy gaz do dechy próbując umknąć pościgu. Podczas gdy bębny maszyny kręcą się, a my pędzimy z zawrotną prędkością policjanci dobrze przygotowali się do obławy. Wkrótce widzimy blokadę drogi, a na ekranie pojawią się dwie strzałki. Naszym zadaniem będzie wybranie kierunku: gdzie się udasz, w prawo czy w lewo? Nie mamy zbyt wiele czasu na podjęcie decyzji, a gra toczy się o wysoką stawkę. Słyszymy tykanie zegara znamionujące upływ czasu i jeśli od razu nie podejmiemy decyzji gra zrobi to za nas. Jeśli uda ci się przechytrzyć policjantów (masz jakieś 40% szans) i uciec pogoni gra podwoi Twoje wygrane. Szansa na uruchomienie tej rewelacyjnej gry bonusowej jest niestety nikła: zdarza się średnio raz na 112 spinów.

Podsumowanie i ocena

Cops’n Robbers jest bardzo prostą grą z nieskomplikowanym mechanizmem i szybkimi do opanowania opcjami bonusowymi. Jedyne, co nas bardzo pozytywnie zaskoczyło to sesja darmowych spinów ‘’Car Chase Bonus’’, w którym dodano nieco akcji i udało się zaangażować gracza jeszcze bardziej w grę. Ta gra bonusowa jest najbardziej interaktywnym elementem w grze. Niestety poza nią nie ma już… za wiele.
W grze Cops ‘n Robbers jest też nieco niedomówień. Wiemy, że celem pościgu jest ucieczka policji, ale tak naprawdę nie wiemy od czego to zależy. Czy zależy to od naszego wyboru kierunku, kiedy zbliżamy się do blokady drogi? A może jest to ‘’orzekane ‘’losowo przez grę? Oczekiwaliśmy raczej czegoś w rodzaju wypadku i wybuchu samochodu w przypadku błędnego wyboru, ale nic takiego nie nastąpiło (może mieliśmy szczęście podczas dokonywania wyboru). Zgadujemy jednak, że wybór kierunku nie ma żadnego znaczenia, a wynik jest przydzielany losowo. Albo uda Ci się uciec, albo nie. Proste, z tym, że nie mamy na to żadnego wpływu.
Mimo wszystko gra na automacie Cops’n Robbers cieszy. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, iż jest to slot o mniejszej zmienności, więc jeśli wpadną wygrane, będa one większej wartości). Jest wysoce prawdopodobne, że i Tobie się spodoba, i ile oczekujesz emocji, oraz wysokiej maksymalnej wygranej.

Nie mamy w zwyczaju rozpływać się nad slotami o średniej zmienności, ale wiedząc, że w Cops’n Robbers maksymalna potencjalna wygrana wynosi 14,480 automat ten zdobył nasze zainteresowanie. Oczywiście szansa na uzyskanie takiej wysokiej wygranej jest niewielka (ale zawsze istnieje i kiedyś komuś się to uda) i prawdopodobnie wymaga od nas wylosowania kilku symboli Wild oraz otrzymania kilku sesji darmowych spinów. Współczynnik wypłacalności w tym automacie wynosi – standardowo jak w większości gier Play’n Go – 96%.

100% do 3600 PLN + 200 darmowych spinów

Author Profile Picture Tomasz Piątkowski - Site Manager

Tomek jest z nami od marca 2020 roku. Specjalizuje się w pisaniu artykułów i newsów, które znajdziecie w dziale blog. Tomek nadal studiuje dziennikarstwo na uniwersytecie w Lublinie, dlatego pracuje dla nas zdalnie jako freelancer. Jego drugim, głównym zadaniem oprócz redagowania wieści ze świata jest ładowanie treści na stronę i edycja. Interesuje się nowościami w świecie kasyn, tematyką kryptowalut i kasynami metawerse.

Ulubiona gra: Rich Wilde and Shield of Athena