graphics

Oprawa graficzna

bonuses

Opcje bonusowe

game experience

Wrażenia podczas gry

slot-iframe-img
Graj w Kasynie Graj za Darmo

Pakiet bonusowy do 1500 € + 150 darmowych spinów

 

Zapragniesz poznać smoki, mityczne stworzenia z Dragon Kings, video slocie od Betsoft

Dragon Kings to nie jest pierwszy, lepszy automat, który tematem nawiązuje do krajów Dalekiego Wschodu. Ta maszyna hazardowa prezentuje się bardzo dobrze i do nijakich gier na pewno nie należy. Zawdzięczamy to przede wszystkim świetnej oprawie graficznej, podobnie jak w innych grach tego producenta. Ponadto dzwięk o jakości, jaką możemy uzyskać w kinie jeszcze bardziej podonosi jakość ich gier. Proszę Państwa mowa w końcu o grze Betsoft i byłoby głupstwem spodziewać się gry mało atrakcyjnie wizualnie i akustycznie.

Wygląd i oprawa graficzna

Przejdźmy teraz do opisu szaty graficznej Dragon Kings. I choć widzimy na bębnach symbole podobne do tcyh, które pojawiają się w grach o temacie azjatyckim. Są tam więc ryby, chińskie monety, smocze jaja, tajemnicze, chińskie symbole. Tło obrazków na bębnach utrzymano w kolorze czerwonym, co ładnie kontrastuje z barwami samych symboli. Gra od Betsoft jest niesamowicie barwna. Można powiedzieć, że swoistej energii i dnamiki dodaje jej jakby bojowa muzyka, dudnienie bębnów nawołujące do… walki? Nie, kręcenia spinów!

Co zaskakuje, w przypadku uruchomienia którejkolwiek z opcji bonusowych, muzyka zmienia się i dodatkowo słyszymy gitarę i perkusję nadając ścieżce dzwiękowej w Dragons King prawdziwe rockowe brzmienie! Oprócz tego na bębnach widzimy również klasyczne litery, jakie pojawiają się w automatach online: K,J,Q, A. Cieszą nas również animacje, które są wyzwalane w grze podczas trafienia wygranej: symbole rozbłysują płomieniami. Cóż nic dziwnego, w końcu mamy do czynienia z królami smoków.

Biorąc pod uwagę budowę automatu Dragons Kings, jest to 5 bębnowy… (no nie do końca) automat z 3 rzędami i 10 liniami płatnymi. Jednak piąty bęben nie jest ostatnim, gdyż po nim znajduje się coś na podobieństwo kolumny, w której dodatkowo losowany jest jeden symbol. Odpowiedni symbol, który się tam pojawi pozwoli na uruchomienie opcji bousowej. Cały automat został umieszczony na tle trudnego do określenia krajobrazu, ni to rzeki, skalistego kanonu, gdzie w górze widzimy chińską pagodę. Wydaje się, że jest zmierzch, gdyż niebo jest zabarwione na czerwono.

Na uwagę zasługuje interfejs gry. Co w nim takiego interesującego?czerwony smok dragon king

Otóż, oprócz zwyczajowych przycisków służących do gry: ustawienia stawki, podwojenia wygranych, trybu auto, instrukcji, ustawień głośności, mamy jeszcze możliwość wykupienia opcji bonusowej. Oczywiście jej koszt jest dość wysoki, niemniej jednak jest to bardzo ciekawa opcja. Sprawdź, a może okaże się, że pomimo wysokiej ceny jednak warto.

Na górze automatu online widzimy również tajemnicze cztery kwadraty z liczbami w środku. Mowa oczywiście o czterech jakpotach, które można zgarnąć w tej grze. Nie ma chyba niczego lepszego, co bardziej przyciąga graczy. Jeśli masz do wyboru grę z jackpotem lub bez, oczywiście wybierzesz ten, który posiada dodatkową pulę nagród.

Opcje bonusowe w Dragons King

Nareszcie przechodzimy do opisu opcji bonusowych w automacie Dragons King. Zaczniemy od symboli specjalnych, które bardzo rzadko pojawiają się na bębnach, mianowicie cztery smoki, każdy w innym kolorze. Każdy z nich funkcjonuje jako Wild (dzięki temu zastąpi każdy inny symbol w grze, byś mógł zgarnąć wygraną)! Każdy z nich ma jednak dodatkową funkcję, a Ty możesz czerpać korzyści z faktu, wylosowania tego symbolu na bębnach.

Dragon King – symbol, który pojawia się tylko i wyłącznie na bębnie numer 3. Zastępuje symbol Wild i podwaja wszystkie wygrane na linii. Ponadto jest to Expanding wild, czyli symbol, który się rozszerza na całym bębnie uruchamiając jackpota!
Biały smok (White Dragon) obdarza gracza kolejnym symbolem White Dragon po lewej lub prawej stronie
Czarny smok (Dark Dragon) pomnaża wszystkie wygrane x3
Czerwony smok (Red Dragon) obdarza gracza nagrodą losową (maksymalnie do 400x stawka zakładu na linii).

niebieski smok symbol

Niebieski smok (Azure Dragone) obdrza gracza 1 darmowym spinem

Wyslosowanie wszystkich pięciu smoków na linii wygrywającej sprawi, że otrzymasz 100.00!

Symbolem Scatter jest w Dragon Kings smocza perła (Dragon Pearl). Pojawienie się trzech lub więcej tych symboli na bębnach 1-5 uruchamia darmowe spiny:

3 x Dragon Pearl = 6 darmowych spinów
4 x Dragon Pearl = 10 darmowych spinów
5x Dragon Pearl = 15 darmowych spinów
Co najlepsze, możesz uzyskać re-spiny!

Wspominaliśmy o bębnie szóstym, na którym może pojawić się kolejny symbol specjalny: Dragon Pearl. Jej pojawienie się podwoi liczbę darmowych sinów, o ile takie zostały przydzielone, oraz uruchomi jackpota jeśli pojawi się równocześnie z symbolem Dragon King lub jednym z pozostałych czterech smoków.
Jak już wspominaliśmy gra Dragon Kings oferuje aż cztery jackpoty w kolorach: bronze, silver, gold, diamond. Największy i oczywiście najbardziej pożądany to jackpot diamentowy. Każdy z jackpotów może zostać aktywowany poprzez uzyskanie z góry określonej kombinacji:

Bronze Jackpot: Dragon King + jeden z czterech smoków + perła na bębnie numer 6.
Silver Jackpot: Dragon Kind + 2 smoki + perła na bębnie numer 6.
Gold Jackpot: Dragon Kind + 3 smoki + perła na bębnie numer 6.
Diamond Jackpot: Dragon Kind + wszystkie 4 smoki + perła na bębnie numer 6.

Ocena i podsumowanie

Dragon Kings to jedna z lepszych gier o temacie azjatyckim. Podoba nam się nie tylko część graficzna, ale przede wszystkim opcje bonusowe, których jest aż tyle! Dragon Kings to maszyna hazardowa, która pobudza wyobraźnię. Gra na niej jest bardzo dynamiczna, a wpadające raz po raz darmowe spiny sprawiają, że gramy długo i z przyjemnością. Wiesienką na torcie są cztery jackpoty. Oczywiście nie jest łatwo zgarnać choć jeden z nich. Ważne jednak, że masz taką szansę. Kto wie, a może to Ty okażesz się tym szczęśliwcem.

Jak wyglądają statystyki jeśli chodzi o wypłacalność tej gry? Znamy tylko współczynnik wypłacalności (RTP). Wynosi on: 95.20% Przy czym maksymalna wygrana, którą można trafić w Dragon Kings wynosi 280,753 monety. Maszyna jest dostępna w wersji na komputer stacjonarny oraz mobilnej kompatybilnej z urządzeniami działającymi na Androidzie, Windows Phone, czy iOSie.

Dragon Kings to gra, w której nie ma do czego za bardzo się przyczepić. Grafika i jakość dzwięku są jak zwykle pierwszorzędne, a opcje bonusowe dają jeszcze większe szanse na wygrane. Mamy wrażenie, że w grze tej niczego nie brakuje, ze automat online od Betsoft jest kompletny. Bardzo często podczas gry, a potem pisania recenzji towarzyszył nam niedosyt. W przypadku Dragon Kings jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani. Jest to automat online godny polecenia. Przenieś się więc do krainy smoków, a przekonasz się, że wszystko jest możliwe!

100% do 3200PLN + 200 darmowych spinów

Author Profile Picture Tomasz Piątkowski - Site Manager

Tomek jest z nami od marca 2020 roku. Specjalizuje się w pisaniu artykułów i newsów, które znajdziecie w dziale blog. Tomek nadal studiuje dziennikarstwo na uniwersytecie w Lublinie, dlatego pracuje dla nas zdalnie jako freelancer. Jego drugim, głównym zadaniem oprócz redagowania wieści ze świata jest ładowanie treści na stronę i edycja. Interesuje się nowościami w świecie kasyn, tematyką kryptowalut i kasynami metawerse.

Ulubiona gra: Rich Wilde and Shield of Athena