graphics

Oprawa graficzna

bonuses

Opcje bonusowe

game experience

Wrażenia podczas gry

slot-iframe-img
Graj w Kasynie Graj za Darmo

100% do 3600 PLN + 200 darmowych spinów

 

Dwarfs Gone Wild – automat do gry, o którym się mówi jako najlepszym produktem QuickSpin. Przeczytaj recenzję slotu.

Wydawać by się mogło, że pomysły na dobrą grę skończyły się od kiedy QuickSpin wydał automat do gry nazywany Sakura. Żadne maszyny wydane później nie wzbudziły większego zainteresowania zarówno mediów jak i graczy. Wszystkie bowiem powtarzały bowiem ten sam schemat gry. Tymczasem nowy automat do gry online Dwarfs Gone Wild zdaje się mieć siłę i potencjał, by przełamać tą złą passę. QuickSpin potrzebował właśnie takiej gry, która wprowadzi coś nowego do utartego schematu i przyniesie świeżość oraz zainteresowanie ze strony graczy. Konkurencja jest bowiem dość spora…

Czy Dwarfs Gone Wild, pierwszy automat o siedmiu krasnoludkach wyróżnia się na tle innych produkcji powstałych w ostatnich dniach? Czy rzeczywiście automat ten zasługuje na miano ‘’najlepszego produktu roku od QuickSpin’’, ,,najbardziej ambitnym projektem do tej pory’’ jak oceniają go sami twórcy? Jeśli chcesz się przekonać czy te komplementy pod adresem nowej gry to tylko chwyt reklamowy Jeśli chcesz wiedzieć jak jest naprawdę koniecznie przeczytaj recenzję!

Pamiętasz bajkę o królewnie Śnieżce i siedmiu krasnoludkach? Jak wiemy karły odegrały całkiem znaczącą rolę w baśni. Podobną odgrywają w Dwarfs Gone Wild automacie do gry. Co ciekawe, każdy z krasnoludków ma inne moce, które są w stanie uruchamiać specjalne opcje bonusowe i darmowe spiny w grze.

Wygląd i oprawa graficzna Dwarfs Gone Wild

Budową Drafts Gone Wild nie odchodzą od schematu klasycznej maszyny slotowej. Automat do gry online posiada 5 bębnów i 3 rzędy, na których rozciąga się 20 linii wygrywających. Minimalna stawka za jaką możemy grać na tym automacie równa się 0.20. Maksymalny zakład to 100. Symbole w grze oczywiście mają różną wartość. Najmniej wartościowe są litery: Q,A,K. Jak prawdopodobnie zgadłeś te najbardziej wartościowe są reprezentowane przez królewnę Śnieżkę i 7 krasnoludków. Śnieżka jest bardzo hojną królową i może pomnożyć Twój zakład 60x! Za to pełen ekran najbardziej z wartościowych znaków (Śnieżki) z lub bez symbolu Wilda pomnoży Twój zakład do 1200 razy! Do tego 5-krotny mnożnik wygranych w grze bonusowej to już wisienka na torcie…

Sam wygląd karłów zdecydowanie odbiega od bajki Disneya. Krasnoludki i z pewnością jakoś łatwiej nazwać je karłami niż krasnoludkami i przewaga tego pierwszego miana w tej recenzji ma swoje przyczyny. Karzełkowie nie są bowiem sympatycznymi małymi ludźmi, którzy pomagają swojej królowej. To silne zuchy, każdy o innej mocy, ale o tym opowiemy poniżej.

Dwarfs Gone Wild utrzymana jest w stylu kreskówki. Intensywne kolory, charakterystyczne, wyróżniające się postaci i muzyka, przypominającą tą z bajek Disneya, czego trzeba więcej by stworzyć unikalny produkt? A takim z pewnością jest gra od QuickSpin.

Opcje bonusowe w grze Dwarfs Gone Wild

Każda wygrana zawierająca symbol karła dodawana jest do miernika zwanego Golden Minecart Bonus Meter widocznego po lewej stronie konsoli. Jeśli zapełnimy go wówczas aktywowana zostanie sesja darmowych spinów. To co dzieje się wówczas na bębnach naprawdę robi wrażenie… Już nie chodzi o zwykłe, darmowe obroty. W grze bonusowej otrzymać wygrane pomaga nam cała siódemka słynnych krasnoludków. Jedziemy w wagonie wgląd kopalni złota i dzięki sile i umiejętnościom każdego z karłów zyskujemy większe szansę na… dobranie się do złota. Widzimy imponujące animacje 3D: karzełki podkładają ładunki wybuchowe, wylewają kocioł płynnego złota, a nawet używają różdżki. Cała gra jest bardzo widowiskowa.

W każdej bajce mamy protagonistę i jego anty-bohatera. Wrogiem królewny śnieżki jest okrutna, zła czarownica, w której posiadaniu znajduje się magiczne lustro. Jak wiemy z opowieści królowa miała spoglądać w lustro szukając potwierdzenia i aprobaty dla swojej urody. W grze Dwarfs Gone Wild nie mogło zabraknąć więc tego potężnego artefaktu, który został wykorzystany do stworzenia gry bonusowej. Funkcja Magic Mirror (magiczne lustro) obdarza gracza dodatkowymi symbolami o najpotężniejszej mocy: symbolami z podobizną Śnieżki. Aby go aktywować wystarczy wylosować 3 symbole lustra, a otrzymamy 300 symboli Śnieżki plus dwa re-spiny.

Pisaliśmy już nieco o Golden Minecart Bonus Meter i darmowych spinach. Otóż kiedy gramy w trybie specjalnym gry, to jest wykonujemy serię darmowych zakręceń meter jest wypełniony w 75% od początku tej gry. Naszym celem jest więc zapełnienie go. Skala rośnie, gdy uzyskujemy wygrane zawierające symbole karłów. W przypadku zapełnienia Golden Minecraft Golden Meter do gry zostaną dodane specjalne opcje bonusowe, reprezentowane przez karły o specjalnych właściwościach, co sprawia, że zyskujemy kolejne, pokaźne wygrane. Możemy zebrać maksymalnie 7 dodatkowych funkcji, co wraz z rozgrywaną już sesją darmowych spinów brzmi bardzo obiecująco. Opiszemy każdy z nich po kolei.

  • Spreading Wilds: Opcja polega na tym, że na bębnach pojawia się symbol Wild, który eksploduje i tworzy 2 lub 4 kolejne symbole Wild pokrywające bębny. Chyba nie trzeba tłumaczyć, że dzięki temu mamy większą szansę na wygraną. Wild zastępuje bowiem wszystkie symbole na bębnach.
  • Win multiplayer: Mnożnik wygranych, 2x, 3x, 5x. Opcję bonusową przynosi charakterystyczny karzeł w cylindrze. Pełni on funkcję bankiera.
  • Extra Free Spins: 3,4, lub 5 extra darmowych spinów. Jest to funkcja reprezentowana przez czarodzieja-karła ubranego w niebieską pelerynę i czapkę.
  • Free Wild: Funkcja ta polega na umieszczeniu symbolu wilda na najlepszej pozycji na bębnach. Reprezentowana jest przez karła w futrzanej czapce i kraciastej koszuli.
  • Full Reel Wilds: Tworzy do dwóch bębnów w całości wypełnionych symbolami Wilda. Reprezentowana jest przez brodatego osiłka, który rozlewa płynne złoto na bębnach!
  • Throwback Wilds: Funkcja ta generuje od 2 do 5 symboli Wild, które zostają umieszczone losowo na bębnach.
  • Rolling Wilds: W przypadku kiedy symbol Wilda pojawi się na bębnach numer 3,4 lub 5 kazdy re-spin sprawi, że Wild przesunie się o jedną pozycję w lewo. Oczywiście może to pomóc w uzyskaniu dodatkowej wygranej.

Podsumowanie i ocena gry

Musimy się zgodzić z opinią samego QuickSpin, że jest to gra, w która producent włożył ogromny wysiłek. Dwarfts Gone Wild to produkt o najwyższej jakości i ma szansę przejść do historii. Wystarczy otworzyć grę i pograć w nią 2 minuty, a już widać pracę, którą włożono w stworzenie tej gry.

Zarówno grafika, animacje 3D robią wrażenie. Z kolei poważna muzyka klasyczna zaskakująco dobrze komponuje się z resztą i daje znakomity efekt. Dzięki 7 odrębnym opcjom bonusowym i ogromnej ilości darmowych spinów gra ta staje się jeszcze bardziej ciekawsza i prawdopodobnie nie będziesz mógł się od niej oderwać. Jeśli chodzi o wypłacalność teoretycznie Dwarfs Gone Wild może pomnożyć Swój zakład do 6000 razy! RTP slotu to 96.38% czyli zupełnie standardowo. Podsumowując polecamy Dwarfs Gone Wild w 100% i mamy nadzieję, że gra na tym automacie online będzie dla Ciebie pyszną zabawą! Gra ujrzy światło dzienne 12 czerwca tego roku.

 

400 PLN + 120 darmowe spiny

Author Profile Picture Tomasz Piątkowski - Site Manager

Tomek jest z nami od marca 2020 roku. Specjalizuje się w pisaniu artykułów i newsów, które znajdziecie w dziale blog. Tomek nadal studiuje dziennikarstwo na uniwersytecie w Lublinie, dlatego pracuje dla nas zdalnie jako freelancer. Jego drugim, głównym zadaniem oprócz redagowania wieści ze świata jest ładowanie treści na stronę i edycja. Interesuje się nowościami w świecie kasyn, tematyką kryptowalut i kasynami metawerse.

Ulubiona gra: Rich Wilde and Shield of Athena