graphics

Oprawa graficzna

bonuses

Opcje bonusowe

game experience

Wrażenia podczas gry

slot-iframe-img
Graj w Kasynie Graj za Darmo

100% do 1250 PLN

Freya recenzja slotu

Freya to dla znawców mitologii skandynawskiej mroźna bogini północy. Patronuje walce, magii i miłości. W automacie do gry od PlayPearls Freya: Arrow of the North boginii ta przedstawiona została przede wszystkim jako wojowniczka. Tropi ona zło, które przedostało się do świata ludzi przez otwarte bramy piekieł i ukryło na dalekiej, śnieżnej Północy. Freya jest już blisko, by odkryć miejsce, w który skrył się stwór. Twoja gra na automacie to walka ze złem, a z każdym kolejnym spinem masz szansę na walkę twarzą w twarz z czającym się gdzieś Złem… Ale maszyna hazardowa Freya: Arrow of the North to nie tylko wciągająca fabuła… to o wiele więcej i kolejny krok w igamingu w stronę jeszcze bardziej atrakcyjnego doświadczenia gry. Zapraszamy do recenzji video automatu. Kto prowadzi życie bez dyscypliny, umiera pozbawiony honoru!

Wygląd i oprawa graficzna

Freya: Arrow of the North robi pozytywne wrażenie już od… pierwszego spinu. Właściwie gra plusuje zaraz po jej otwarciu, kiedy prezentowane jest nam intro, wprowadzające zarys fabuły do automatu. Historia opowiedziana jest z perspektywy boginni, która sama prowadzi narrację. Ktokolwiek z Was miał kiedyś przyjemność grać w Baldur’s Gate lub Never Winter Nights z pewnością usmiechnie się z rozrzewnieniem. Intro do gry przypomima bowiem wstęp dpo jednej z cześci słynnego RPG-u, tyle, że jest znacznie krótszy.

Kolejną rzeczą, na którą natychmiast zwrócisz uwagę w grze Freya: the Arrow of the North będą pysznie wykonane grafiki, oraz monologi, które prowadzi ze sobą bogini. One również przypominają nam okrzyki bitewne i komentarze wygłaszane przez bohaterów RPG-a, w których się wcielamy. Być może nie jesteś fanem tego typu gier i nie rozumiesz naszego entuzjazmu. Jeśli jednak jesteś fanem Role Played Games z pewnością docenisz wysiłek jaki włożył w swóją kreację PlayPearls.

W naszym opisie nie możemy pominąć grafik i animacji. Te są rzeczywiście wyśmienite i tworzą świat przedstawiony, o którym mówi Freya. Symbole, które tworzą zwycięską kombinację podświetlają się na czerwono, a sama Freya, widoczna obok konsoli porusza się nerwowo i raz po raz pręży cięciwę łuku. Z tyłu za nią jerzy sierść potężny wilk, jej chowaniec. Choć twrócy gry odeszli w tym wypadku od mitologii (Freya prezentowana jest zwykle w towarzystwie skrzydlatyh kotów, włochatego dzika lub sokoła), wilk śnieżny to dobre towarzystwo dla wojowniczki.

Jest jeszcze jedna rzecz, która wymaga komentarza. Symbole pojawiają się jakby z mgły, obłoków pary, czy.. znikąd. Nie spadają kaskadami, ani nie obracają się na bębnach. Rozwiązanie to świetnie pasuje do podjętego tematu gry i sprawia, że w tle widzimy górskie przełęcze. Gra nabiera też unikalnego charakteru, nie wygląda jak klasyczny automat, którego widzieliśmy już setki razy. To jednak nie wszystko. Czymś co dopiero Cię zachwyci są opcje bonusowe w tej grze hazardowej.
freya slot online

Opcje bonusowe w grze Freya: Arrow of the North

Freya: Arrow of the North jest 5-bebnowym, 3-rzędowym automatem z 25 liniami płatnymi. Gra wypłaca od lewej do prawej, tylko najwyższa wyrana na jednej lini płatnej jest wypłacana. Wygrane, które zostały uzyskane na innych liniach w ttym samym czasie, zostaną dodane. Wygrane wypłacane są zgodnie z tabelą wygranych.

Dodatkowo trafienie kilku symboli na linii gwarantuje Ci pomnożenie wgranych zgodnie z odpowiadającą wartością mnożnika w tabeli. Symbolami o najwyższej wartości są te, które przedstawiają boginię, oraz jej atrybuty. Za 5 z nich możesz pomnożyć swoj zakład nawet do 300x! Ponadto, grze funkjinuje symbol wild, który zastepuje wszystkie inne symbole w grze, z wyjątkiem symbolu Darmowych spinów i Bonus symbol.

Darmowe spiny

W grze hazardowej Freya: Arrow of the North możemy uruchomić darmowe zakrecenia. Kiedykolwiek w automacie pojawią się 3,4 lub 5 symboli w dowolnym miejscu na bębnach w grze podstawowej, gracz otrzymuje odpowiednio 10, 20 lub 30 darmowych spinów.

Golem fight

W przypadku gdy wylosujesz 3 lub więcej symboli Golem Bonus w dowolnym miejscu na bębnach, zostaje uruchomiona gra bonusowa przedstawiająca walkę z golemem lodu. Zadaniem gracza jest wybranie punktu, w który Freya puści strzałę. Każdy oddany strzał oznacza ujawnienie nagrody pieniężnej, która kryła się w wybranym przez gracza punkcie. Pola wybrane przez gracza będą podświetlone na żółto. Liczba dostępnych strzał prezentowana jest na dole ekrnau. Po wykorzystaniu wszystkich strzał, wygrane zostają zsumowane i dodane do konta gracza.

Lucky dice

Za trafienie 3 lub więcej symboli Dice Bonus w dowolnym miejscu na bębnach, gracz obdarzany jest kolejną grą bonusową.
Freya gra bonusowa
Potrząśnij drewnianym kubkiem z kośćmi (w zależnosci od urządzenia możesz dokonać tego za pomocą ruchu myszki lub przesuwając palcem po ekranie smartfona/tabletu). Po chwili kości zostaną rzucone, a rezultat wyjawniony graczowi. W zależnosci od kombinacji symboli, gracz otrzyma punkty zgodnie z tabelą wygranych zaprezentowaną na ekranie. Liczba rzutów kośćmi jest widoczna na górze ekranu. Kiedy osiągnie ona zero, wygrane zostaną zebrane i dodane do konta gracza jako suma.

Opisane powyżej opcje bonusowe to majstersztyk. Nie tylko bardzo wpisują sie w klimat fantasy (walka z golemem, gra w kości), co jeszcze bardziej integrują gracza ze światem gry. Zwłaszcza walka z golemem lodu, angażuje gracza do granic możłiwości. Podobny zabieg, lecz znacznie berdziej zintensyfikowany użyto w grze Betsoft: Max Quest: Wrath of Ra. Kiedy zapytaliśmy producentów gry o rezultaty w drożonych działań, powiedzieli nam, że te są widoczne. Gracze grają w Max Quest: Wrath of Ra znacznie dłużej, niż w każdą inną grę slotową!

Bonus powitalny do 1500 PLN + 250 FS i 25% cashback

Author Profile Picture Tomasz Piątkowski - Site Manager

Tomek jest z nami od marca 2020 roku. Specjalizuje się w pisaniu artykułów i newsów, które znajdziecie w dziale blog. Tomek nadal studiuje dziennikarstwo na uniwersytecie w Lublinie, dlatego pracuje dla nas zdalnie jako freelancer. Jego drugim, głównym zadaniem oprócz redagowania wieści ze świata jest ładowanie treści na stronę i edycja. Interesuje się nowościami w świecie kasyn, tematyką kryptowalut i kasynami metawerse.

Ulubiona gra: Rich Wilde and Shield of Athena