graphics

Oprawa graficzna

bonuses

Opcje bonusowe

game experience

Wrażenia podczas gry

100% do 3600 PLN + 200 darmowych spinów

 

Goldwyn Ferries baner

Goldwyn’s Fairies od Just For The Win

Goldwyn’s Fairies to nowy slot od Just for the Win (JFTW), który powstał przy współpracy z Microgaming. Nowy producent mile zaskoczył nas tym 5 rzędowym automatem, z 5 liniami płatnymi. Goldwyn’s Fairies należy zaliczyć do nowoczesnych automatów video. Gra oparta jest o ciekawą tematykę, ma interesujące funkcje i jeszcze wyższe wygrane! Slot ma 3 różne symbole Wild oraz 3 funkcje bonusowe: Free-Spin, Re-Spin i Returning Wild. Współczynnik wypłacalności wynosi 96,28%. Częstotliwość wygranej z jednego spinu (Hit Frequency) to 23%. Maksymalna wartość zakładu przy jednym spinie wynosi 250 EUR. Brzmi interesująco? Zdecydowanie powienieneś wypróbować ten nowy automat!

Symbole i funkcje bonusowe w slocie Goldwyn’s Fairies

Nowy slot Ther Goldwyn’s Fairies ma dużo funkcji, co sprawia, że gra jest jeszcze bardziej ekscytująca. W grze są 3 różne rodzaje symbolu Wild: Classic Wild, Free-Spin Wild i Re-Spin Wild. Każdy z tych symboli wpływa odmiennie na przebieg gry, jednak zyskamy tą samą wartość wygranej, jak przy Classic Wild. Różnokolorowe klejnoty to symbole najniżej płatne.

Goldwyn Ferries gra główna
Symbol Classic Wild
Classic Wild może wypaść na każdym z bębnów i zastąpić każdy inny symbol. Classic Wild może pojawić się w ostatnim spinie rundy free spin i rundy re-spin, lecz nie w pozostałych kręceniach funkcji specjalnych. Klasyczny Wild wygląda dość typowo – przedstawia go napis Wild.

Symbol Free-Spin Wild
Portret Goldwyn, z napisem Wild pod spodem obrazuje symbol Free-spin Wild. Gdy Symbol Free Spin wypadnie gdziekowlwiek na bębnie 1, 3 lub 5, zostanie uruchomione 10 free spinów. 10 free spinów składa się z 9 free spinów z funkcją Returning Wild i 1 spin z Returning Wild.

Symbol Re-Spin Wild
Re-spin Wild to wizerunek całej sylwetki Goldwyn. Wystarczy, że jeden symbol wypadnie odpowiednio na trzecim bębnie, a zosatnie uruchomiona funkcja Re-Spin razem z Returning Wild.

Funkcja Free-Spin
Free spiny nie mogą zostać uruchomione podczas trwającej rundy Free-Spin, nawet jeśli na bębnach wypadnie symbol Free Spin. Podczas rundy Free-Spin, symbol Free Spin Wild zachowa się jak Classic Wild i zastąpi każdy inny symbol. Poziom, który będzie zastosowany do rundy Free-Spin, będzie odpowiadał ostatniemu ustawionemu. Podczas funkcji Free-Spin możesz też uruchomić funkcję Re- Spin.

Funkcja Re-Spin
Jeżeli podczas Re-Spin na bębnach pojawią się Classic Wilds, to automatycznie zamienią się one na Returning Wilds. Funkcja Re-Spin będzie powtarzać się do momentu, gdy nie wypadną już symbole Re-Spin na bębnach.

Funkcja Returning Wild
Co kryje się pod nazwą Returning Wild? Gdy na bębnach wypadnie Free-spin Wilds i Re-Spin Wilds to uruchamiają one odpowiednio dodatkowe kręcenia. Symbole zamienią się w Classic Wilds podczas rund finałowych: Final Free Spin i Final Re-Spin. Dzięki temu Twoja szansa na osiągnięcie mega kombinacji, znacznie zwiększy się.

Goldwyn Ferries darmowe spinyPodsumowanie i opinia o slocie

Jesteśmy pod dużym pozytywnym wrażeniem nowego slotu Goldwyn’s Fairies od JFTW. Nie jest to najlepsze osiągnięcie z jakim się zetknęliśmy, ale zdecydowanie zasługuje na uwagę i miejsce wsród nowoczenych automatów online. Fantastyczna grafika, wciągająca akcja gry i wysokie wyplaty to główne zalety slotu. Uzupełnieniem są liczne funkcje bonusowe, które dodają emocji w grze.

Bonus 200% do 3500 PLN + 30FS na Gonzo's Quest

Author Profile Picture Tomasz Piątkowski - Site Manager

Tomek jest z nami od marca 2020 roku. Specjalizuje się w pisaniu artykułów i newsów, które znajdziecie w dziale blog. Tomek nadal studiuje dziennikarstwo na uniwersytecie w Lublinie, dlatego pracuje dla nas zdalnie jako freelancer. Jego drugim, głównym zadaniem oprócz redagowania wieści ze świata jest ładowanie treści na stronę i edycja. Interesuje się nowościami w świecie kasyn, tematyką kryptowalut i kasynami metawerse.

Ulubiona gra: Rich Wilde and Shield of Athena