graphics

Oprawa graficzna

bonuses

Opcje bonusowe

game experience

Wrażenia podczas gry

slot-iframe-img
Graj w Kasynie Graj za Darmo

100% do 500 PLN + 150 darmowych spinów

 

Jackpot Riders

Jackpot Riders to kolejny, rewelacyjny automat od studia gier – Yggdrasil. Dwoje śmiałków – Sam Campbell i Sir Bear Buckingham wyrusza na poszukiwanie zaginionych skarbów. Czy dołączysz do nich i spróbujesz trafić jackpota? Zapraszamy do recenzji video automatu od Yggdrasil. Z nami dowiesz się gdzie i czy warto na nim kręcić spiny.

Jackpot Riders to automat z 20 liniami płatnymi i 5 bębnami z akcją w tle – nie było by w tym niczego nadzywczajnego, gdyby nie unikalne opcje bousowe i jackpot do zdobycia.

Wygląd i oprawa graficzna

Jackpot Riders wygląda jak video automaty o podobnym motywie. Na bębnach automatu pojawiają się podobizny śmiałków, oraz ich artefakty: mapa prowadząca do miejsca ukrycia skarbu, plecak, kapelusz z szerokim rondlem i scyzoryk, symbole z wyobrażeniem kolorów kart: karo, trefl, pik i kier. Kręceniu spinów towarzyszy przyjemna muzyka, jaką moglibyśmy usłyszeć w niejednym filmie przygodowym.

Bębny automatu umieszczono w czymś, co określilibyśmy kredensem. Jest piękny i praktyczny zarazem. Ozdobiony pięknymi płaskorzeźbami, służy również za miejsce na którym zawiesza się linę, niezbędny artefakt poszukiwacza skarbów.

Tło dla bębnów automatu stanowi pomieszczenie, coś na kształt mieszkania Treasure Hunters. U progu znajduje się spakowany plecak, zupełnie jakby czekał na właściciela, który już szykuje się do drogi. Pełno w nim map i książek na półkach, nawet kapelusz wisi w progu, gotowy do nałożenia do na głowę. Mieszkanie jest przytulne i stanowi miejsce pracy bohatera. Wszysko to kreuje atmosferę przygody i sprawia, że my także chcemy dołczyć do wyprawy! To, co jednak wyróżnia Jackpot Riders to unikalne opcje bonusowe. O nich będzie poniżej.

Opcje bonusowe

Jakcpot Jems

Nasz opis zaczniemy od odpowiedzi na pytanie: jak wygrać jackpota w grze Jakcpot Riders od Yggdrasil? W tym celu należy zebrać 5 takich samych kamieni szlachetnych. Te pojawiają się tylko w sesji darmowych spinów.

 

Jackpot Free Spins

Gracze podejmujący wyzwanie w grze Jackpot Riders mają do dyspozycji trzy sposoby na to, by aktywować darmowe spiny.

  1. Wylosowanie 3 symboli Scattera, dzięki czemu akywowana zostaje funkcja kompasu.
   W grze zostajemy nagrodzeni za większą ilość symboli Scattera na bębnach:
   • 3 Scattery = 10 darmowych spinów
   • 4 Scattery = 10 darmowych spinów + 1000 monet
   • 5 Scatterów = 10 darmowych spinów + 10 000 monet
 1. Spiny mogą również zostać aktywowane poprzez zebranie 5 takich samych map. Wówczas gracz otrzymuje 10 darmowych zakręceń + 1 kamień szlachetny
 2. Spiny mogą zostać również aktywowane losowo poprzez kompas w grze Pick up Game. W tym wypadku gracz otrzyma 10 darmowych spinów. Ponadto wszystkie wygrane trafione w Jackpot Free Spiny zyskują mnożnik x3.

jakcpot riders plecak symbole w grze

Sunken City Free Spins

Darmowe Spiny Sunken City są aktywowane poprzez zebranie 5 artefaktów w grze bonusowej Treasure Hunt.
Spiny rozpoczynają się z 1 klejnotem zbliżającym Cię do zgarnięcia jackpota. Ponadto każda wygrana zostanie pomnożona x 10.

Gra bonusowa Treasure Hunt

Wylosuj 3 lub więcej symboli Scattera, by aktywować grę bonusową Treasure Hunt, w której pojawia się kompas. Nagrody pieniężne i opcje wyboru przyznawane są jak następuje:
5 symboli Scatter = trzy opcje wyboru + 10 000 monet
4 symboli Scatter = trzy opcje wyboru + 1000 monet
3 symbole Scatter = trzy opcje wyboru

Ponadto, gra bounsowa może zostać reaktywowana. Wystarczy wylosować Bonus w kompasie, zamiast darmowych spinów.

Jak działa gra bonusowa ‘Treasure Hunt’?

Na początku wybieramy jednego z naszych bohaterów. Każdy z nich reprezentuje inny poziom zmienności podczas gry. Bear reprezentuje tryb niskiej zmienności (Większa szansa trafienia wygranych, niestety ich wartość będzie niska), Sam natomiast całkowitą jej odwrotność – wysoką zmienność w slocie (wygrane będą pojawiały się rzadko, na szczęście będą one miały wysoką wartość).

Jackpot_Raiders symbol kompas

W kolejnym kroku wybieramy drogę. Do wyboru mamy bezpieczną, ryzykowną i bardzo ryzykowną. Tutaj działa podoba zasada jak przy wyborze bohaterów. Przy ryzykownej istnieje niskie prawdopodobieństwo zdobycia wygranej, warto jednak podjąć ryzyko, gdyż jej wartość zaspokoi oczekiwania. Bezpieczna droga, cóż łatwo w niej wygrać, ale wiąże się to z niskimi wygranymi. Ty wybierasz.

Na swojej drodze znajdziesz też skrzynie z ukrytymi nagrodami. Mogą one zawierać:

 • 50 – 1800 monet
 • Losową mapę, ktora przyda się do aktywacji darmowych spinów.
 • Artefakty dla aktywowania gry bonusowej Sunken City Free Spins

To jeszcze nie wszystko. Gra nie kończy się po otwarciu skrzyni, gdyż gracz może osiągnać aż do 3 poziomów. Z każdym otwarciem skrzyni przechodzisz o krok wyżej do dalszwgo poziomu z nagrodami o wyższej wartości, lecz większym ryzyku. Masz trzy szanse – wybieraj więc mądrze!

Podsumując, opcje bonusowe, które są dostępne w grze Jackpot Riders robią wrażenie. Jest tego naprawdę sporo, niektóre otwierają się na kilka poziomów. Dawno nie mieliśmy okazji testować video slotu z tak rozbudowanymi opcjami bonusowymi. Gratka dla wszystkich poszukiwaczy skarbów i wielkich wygranych!

Opinia i podsumowanie

Jackpot Riders to wyśmienita maszyna hazardowa od Yggdrasil z jackpotem. Pięć różnych sposobów na zdobycie darmowych spinów, gra bonusowa i dwóch bohaterów do wyboru tworzą tak zawiłą kombinację, że zajmie nam naprawdę sporo czasu, zanim znudzimy się grą. Ponadto, wspaniała grafika – jak we wszystkich zresztą grach Ygggdrasil – przekonują nas o kolejnych walorach tego automatu – tym razem estetycznych.

Graczy jednak interesują możliwości wygranej, a te tutaj są całkiem spore. Z tak wieloma opcjami bonusowymi, z pewnością szanse na wygraną wzrastają. RTP (Zwrot dla gracza) w tym automacie wynosi 96.3%. Maksymalna wygrana to: 164000.
Jednocześnie Jackpot Riders to gra bardzo angażująca gracza. Pick up The Game, czy Treasure Hunt to przykłady mini gier idealnych dla podtrzymania uwagi. Jednocześnie są to gry bonusowe, a więc środki nie są pobierane z Twojego salda.

Gra Yggdrasil jest dostępna na wszystkich typach urządzeń mobilnych. Producent przygotował także wersję w języku polskim. Nic wiec nie stoi na przeszkodzie, byś nie mógl wypróbować zabawy na tym automacie. Kasyna jak i producent na swojej stronie internetowej oferują wersję demo.

Dołącz więc do grupy odkrywców i przeżyj niesamowitą przygodę z Yggdrasil!

100 darmowych spinów z obrotem x1!

Author Profile Picture Tomasz Piątkowski - Site Manager

Tomek jest z nami od marca 2020 roku. Specjalizuje się w pisaniu artykułów i newsów, które znajdziecie w dziale blog. Tomek nadal studiuje dziennikarstwo na uniwersytecie w Lublinie, dlatego pracuje dla nas zdalnie jako freelancer. Jego drugim, głównym zadaniem oprócz redagowania wieści ze świata jest ładowanie treści na stronę i edycja. Interesuje się nowościami w świecie kasyn, tematyką kryptowalut i kasynami metawerse.

Ulubiona gra: Rich Wilde and Shield of Athena