graphics

Oprawa graficzna

bonuses

Opcje bonusowe

game experience

Wrażenia podczas gry

slot-iframe-img
Graj w Kasynie Graj za Darmo

Bonus 200% do 3500 PLN + 30FS na Gonzo's Quest

 

Jungle Books – poznaj Mowgliego z Księgi Jungli!

Chyba każdy z nas kojarzy Jungle Books (Księgę Jungli) z filmów Walta Disneya. Jednak nie on wymyslił opowieść, która spotkała sie z tak wieloma adaptacjami i ekranizacjami. Jungle Books powstała najpierw jako książka autorstwa Anglika Rudyarda Kiplinga. Pisarz otrzymał za całokształt twórczości literacką nagrodę Nobla w 1907 roku. Mieszkał i urodził sie w Bombaju, a jego książki stanowiły opis tamtejszego życia. Były one niezwykle popularne wśród Anglików, którzy zaczytywali się w powieściach chwalących imperializm.

Jungle Books opowiada historię chłopca, który został wychowany przez wilki. Żyjąc pośród zwierząt nauczył się sposobu komunikowania z nimi, praw jungli i przetrwania w tym jakże niebezpiecznym środowisku. Mowgli zostaje jednak opuszczony przez wilczą rodzinę i zmuszony do odejścia. Niestety, kiedy trafia do ludzkiej wioski, tam również nie może się odnaleźc i nie zostaje zaakceptowany. Junle Books to historia dziecka, które nie należy w pełni do żadnego ze środowisk i zawsze znajduje się pomiędzy światem zwierząt i ludzi. Z powodu iż w pełni nie należy do żadnego z nich, przez żadne nie zostaje w pełni zaakceptowane. Historia chłopca z Jungle Books chwyta za serce i wzbudza wiele emocji. Jednoczesnie jest świetnym materiałem dla wielu gier i bajek dla dzieci. A jaka jest Jungle Books, maszyna hazardowa Yggdrasil?

Wygląd i oprawa graficzna

Jungle Books to nasza miłość od pierwszego wejrzenia. Video slot wygląda bardzo dobrze, grafiki sa tak kolorowe jak tego oczekiwaliśmy, a z boku konsoli widzimy głównego boohatera opowieści Mowgliego. Jest też mnóstwo zieleni, drzew i pnących się lian, jak na dżunglę przystało. Na samych bebnach automatu zaś pojawiają się apetyczne, egzotyczne owoce i kwoaty, oraz symbole kart. Te ostatnie to taki niewielki ukłon w stronę klasycznych maszyn hazardowych.

Yggdrasil postarał się o wspaniałe animacje 3D w grze Jungle Books. Mogli skacze, rzuca owocami, wspina się po lianach i drzewach… Gra uruchamia nasze wspomnienia z dzieciństwa i sprawia, że znów urzekają nas wspaniałe historie takie jak ta o chłopcu z Jungli. Dzięki Jungle books odkryjesz w sobie wewnętrzne dziecko! Równie wspaniałe opcje bonusowe, sprawiają, że oczy rozszerzają nam się ze zdumienia i zachwytu. Jungle Book to pierwszorzędna gra!
Interfejs gry jest również bardzo ciekawy i idealnie pasuje do reszty designu. Wygląda jak kamienne bloki. Tradycyjnie możemy zmienić wartość zakładu, ilość lini płatnych, wybrać maksymalna stawkę, czy aktywować tryb automatu.

 

Opcje bonusowe

Jungle Books to automat, którego budowa odchodzi od schematów. Gra ta została wyposażona w trzy różne układy bebnów i sposobu wypłacania wygranych. Masyzna wypłaca jeśli na lini płatnej pojawiło się co najmniej 3 lub więcej symboli.
W grze wystepują wysoko płatne symbole. Przedstawiają one wgzotyczne owoce. Symbol o najwyższej wartości jest reprezentowany przez 3 perły. Symbolami o najniższej wartości są symbole kard. W Jungle Books wystepują też symbole specjalne – Wild. Zastępują one wszystkie inne w grze.

Postacie z bajki

W Jungle Books opcje bonusowe reprezentowane sa w postaci 5 postaci z królestwa zwierząt: niedźwiedzia, tygrysa, panterę, weża i chłopca Mawgliego. W zalezności, który z trybów jest aktywowany, różne opcje bonusowe będą się pojawiać, oraz układ bębnów.

Postacie odgrywają rolę władcy we własnej krainie lub gościa. Od tego też będzie zależało, co dzieje się w grze. Władca krainy pojawia się po lewej stronie bębnów (dostępne 2 opcje bonusowe).

Kiedy ją opuszcza przechodzi na prawą stronę, gdzie funkcjonuje w trybie gościa (1 opcja bonusowa). Gość pozostaje obecny w grze na trzy zakręcenia bębnami, chyba, że gracz zwiększy stawkę, pozostanie tam nieco dłużej. Gdy gospodarz opuszcza krainę, wówczas również gość nie może do niej powrócić – zmienia się władca krain. Kiedy właczysz gre po raz pierwszy, bedziesz pozbawiony gościa w krainie Mowgliego.

Poniżej przedstawiamy szczegółowo każdą z prezentowanych opcji bonusowych i trybów gry:

– Chłopiec MowgliJungle Books wszystkie postaci

Układ bębnów: 3-3-4-3-3 z 58 liniami płatnymi
Synced Reels (Zsynchronizowane Bebny)
Bębny numer 1 i 2 w przypadku tygrysa, niedźwiedzia i chłopca występujących jako gospodarze krainy zostaną zsynchronizowane i będą sie kręcic równocześnie. Podobnie będzie z bębnami nr 4 i 5.
Jeśli gospodarzem (władcą krainy) stanie sie wąż lub pantera, wówczas bębny numer 2,3 i 4 bedą zsynchronizowane.

Bębny, które sa zsynchronizowane zawsze dają ten sam wynik.
Rozprzestrzeniające się symbole Wild
Wszystkie wymbole Wild, które pojawią się na bębnach w grze, sprawią, że pojawią się kolejne 1-2 losowo wybrane symbole Wild.
Symbole Wild mogą zająć miejsce symbola przedstawiająceg oplaster miodu, o ile nie ma innego miejsca , które mogłyby zająć. Wówczas funkcja plastra miodu nie zostanie uruchomiona w grze.

Tygrys

Układ bębnów: 3-3-4-3-3 z 58 liniami płatnymi

Sticky respin
Jeśli wygrasz, otrzymujesz dodatkowo jedno zakręcenie (symbole wild i symbole wygrywajace pozostają na miejscu na bębnach)
Jeśli wylosujesz symbol plastra miodu, gra obdarzy Cie kolejnym zakręceniem z symbolem plastra miodu i dodatkowymi symbolami Wild.
Stacked Symbols
Jeśli gra znajduje się w trybie gospodarza krainy w postaci chłopca, niedźwiedzia lub tygrysa, na trzecim bębnie zostana dodane symbole stacked Wild (przylepione wild).
W krainie pantery symbol sticky wild pojawia sie na bębnie numer 1 i 5. Natomiast w krainie weża na bębnach numer 2,3 i 4.

Niedźwiedź

Układ bebnów: 3-3-4-3-3 z 58 liniami płatnymi
Stacked Reels (Przylepione bębny)
1 losowo wybrany przez grę symbol pozostanie na miejscu na wszystkich bębnach automatu. Każdy z symboli dostępnych w grze może zostać wybrany.
Plaster miodu
Symbol ten pojawia się na różnych bębnach w zalezności od tego, kto jest gospodarzem krainy:
– chłopiec, tygrys lub niedźwiedź – beben numer 3
– pantera – bęben numer 1 i 5
– wąż – beben 2,3, i 4.

Jungle Books wąż

Pojawienie się jedengo lub więcej symboli w kształcie plastra miodu, uruchamia mini grę w Jungle Books. Polega ona na tym, że gracz odkrywa plastry miodu, pod którymi ukrywają sie nagrody pieniężne.

Pantera

Układ bębnów: 4-3-3-3-4 z 68 liiami płatnymi.

Wild superhigh pay symbol (Symbole wild wysoko płatne)
Funkcja polega na tym, że wszystkie wysoko płatne symbole zostaja zamienione w symbole wild.

Mnożnik wygranych

W grze funkcjonuje mnożnik wygranych x2,23 i x5. W przypadku re-spinu mnożnik aktywowany jest w ponownym zakreceniu bębnami.

Wąż

Układ bębnów: 3-4-4-4-3 z 68 liniami płatnymi
Wygrana jest wypłacana od lewej do prawej i odwrotnie.
Mnożnik wygranych x 3
Każda wygrana na lini, na której pojawił się choć jeden symbol wild zostanie pomnożona x3.
Mnożniki nie sumują się. Jesli wygrana będzie przebiegała na linii, na której wystepuja dwa symbole Wild, wówczas mnożnik wygranych NIE WYNIESIE x9.

Podsumowanie

Jungle Books to gra hazardowa, która neisamowicie pobudza wyobraźnię! Animacje 3D i opcje bonusowe dosłownie wgniataja w fotel. W grze dzieje się tak dużo, że czasem nie do końca rozumiemy, z czego wynika nasza wygrana, lub co właściwie się stało. Trudno się dziwić, gdyż opcji bonusowych w Jungle Books jest aż nadmiar. Od przybytku (w tym wypadku) jednak głowa nie boli i cieszymy się, że Yggdrasil wyposażył grę w tak wiele bonusów. Jungle Books to gra doskonała pod wieloma względami!

Pakiet bonusów do 6740 PLN

Author Profile Picture Tomasz Piątkowski - Site Manager

Tomek jest z nami od marca 2020 roku. Specjalizuje się w pisaniu artykułów i newsów, które znajdziecie w dziale blog. Tomek nadal studiuje dziennikarstwo na uniwersytecie w Lublinie, dlatego pracuje dla nas zdalnie jako freelancer. Jego drugim, głównym zadaniem oprócz redagowania wieści ze świata jest ładowanie treści na stronę i edycja. Interesuje się nowościami w świecie kasyn, tematyką kryptowalut i kasynami metawerse.

Ulubiona gra: Rich Wilde and Shield of Athena