graphics

Oprawa graficzna

bonuses

Opcje bonusowe

game experience

Wrażenia podczas gry

slot-iframe-img
Graj w Kasynie Graj za Darmo

1000 PLN Bonus Powitalny

 

Nikola Tesla’s Incredible Machine – poznaj sekrety genialnego wynalazcy!

Nikola Tesla’s Incredible Machine to najnowszy automat do gry od szwedzkiego producenta Yggdrassil. Jest to zarazem hołd złożony genialnemu uczonemu i wynalazcy, bez któreg na drobrą sprawę nie mielibyśmy sieci elektrycznych. Tesla, który całe życie coś konstruował, całkowicie poświęcił się nauce. Swojego czasu był też znanym celebrytą demonstrującym publicznie swoje najnowsze odkrycia. Video automat w rewelacyjny sposób oddaje klimat, w jakim musiały powstawać wszystkie rewelacyjne wynalazki serbskiego geniusza.

Oprawa graficzna

Yggdrassil ponownie nie zawiódł. Maszyna wygląda po prostu rewelacyjnie, a Ty za pomocą jednego kliknięcia przeniesiesz się kilkadziesiąt lat wstecz. Tajemnicza Maszyna Tesli napędzaNikola_Tesla_Incredible_Machine symbol z gry bębny video slotu, na którym mamy okazję grać. Aż kusi by zakręcić kilka spinów i przekonać się, czy wpadnie jakaś wygrana. Wypróbuj więc tryb demo, zanim postanowisz zagrać za realne środki!

Video slot The Nicola Tesla’s Incredible Machine ewygląda po prostu obłednie! Automat przeniesie Cię do warsztatu, w którym Tesla udoskonala swoja maszynę. Widzimy poruszające się koła zębate, mniejsze i większe, wokół unosi się dym, a sam uczony biega z miejsca na miejsce robiąc notatki.

Możemy zobaczyć go też naprawiającego coś, stukającego młotkiem, zapewnie nieraz ryzykującego życiem. Tesla przedstawiony tutaj został w sposób, w jaki najczęściej fotografowano go: koszula z długimi rękawami, spodnie odkrywające łydki, ładna, schludna kamizelka i eleganckie buty. Uczony bardzo często pozował do zdjęć w kraciastym garniturze, z nienagannie podkręconym wąsem i włosami z przedziałkiem.

Choć był niebiańsko przystojny, nigdy nie związał się z żadną kobieta i pod koniec życia zmarł samotnie w hotelowym pokoju. Tesla to typowy wzór uczonego, który całkowicie poświęca się nauce i badaniom.

Scieżka dzwiękowa, którą słyszymy w automacie do gry wprowadza nastrój tajemncy i oczekiwania na coś, co ma wkótce się wydarzyć. Podobne napięcie musiało towarzyszyć Tesli do momentu, w którym jego eksperymenty nie okazały się sprawdzone, a maszyna zaczęła działać tak jak tego oczekiwał.

Co znajduje się na bębnach automatu do gry Nicola Tesla’s Incredible Machine? Pośród wielu symboli widzimy samą podobiznę mistrza w goglach osłaniających jego oczy. Symbol ten funkcjonuje w grze jako Wild – zastępuje wszystkie inne, z wyjątkiem Scattera. Dalej, zegary i wskaźniki mocy z litermi alfabetu w środku, urządzenia przewodzące prąd i inne przydatne akcesoria. Najaśniej świeci też żółta tabliczka z napisem Free Spins, która jak łatwo się domyśleć jest symbolem Scattera i obdarza graczy darmowymi zakręceniami.

Każde zakręcenie bębnami na maszynie Tesli to wyładowania elektryczne, a wygrana manifestowana jest za pomocą fal elektryczności przebiegających przez bębny automatu. Wygląda to bardzo efektownie i wspaniale wpisuje się w tematykę video slotu.

Opcje bonusoweNikola Teela incredible machine symbol z gry

Jakich opcji bonusowych możemy spodziewać się po maszynie hazardowej stworzonej przez samego Teslę?

Nie zabrakło klasycznych rozwiązań, w stylu sesji darmowych spinów. Wystarczy więc zebrać 3, 4 lub 5 symboli Free Spins, a otrzymasz relatywnie 8,10, 12 darmowych spinów. Nikola Tesla zadbał o to, by było jeszcze bardziej ekscytująco i w grze znajdziemy unikalne features takie jak:

Energy Burst:

Opcja ta jest aktywowana w przypadku wylosowania trzech takich samych symboli na bębnie numer 3 (nie licza się symbole Wildi symbole Scattera). Wóczas gracz otrzymuje darmowe spiny z jedną z trzech dostępnych opcji obecnych w sesji (Exploding Wilds, reel Clone lub Wild substitution). O tym, która to będzie opcja, zadecyduje mechanizm gry (losowo). Symbole o mniejszej wartości (Jack, Qeen, King, Ace – ich odpowiedniki pierwszej litery widzimy na bębnach) generują trzy darmowe zakręcenia. Pozostałe symbole ( te o wyższej wartości przydzielą graczowi 5 darmowych spinów.

Exploding Wild

Jeśli opcją, która zostanie losowo wybrana okaże się Exploading Wild, wówczas od 2 do 3 regularnych symboli na bębnach zostanie zamienionych w symbole Wild, które pozostaną na swoich pozycjach podczas całej sesji.

Wild substitution

Jeden z symboli zostanie wybrany losowo (As, kondensator lub gogle) i przydzieli mu się specjalną funkcję. Jeśli pojawi się podczas sesji spinów, zostanie zamieniony w symbol Wild.

Reel Clone

Jeśli ta opcja zostanie wybrana podczas kręcenia darmowych spinów 3 z 5 bębnów automatu będzie wyświetlało dokładnie takie same symbole. Bębny te będą bowiem nierozłącznie połączone.

Level UP

Twórcy gry z Yggdrasil przygotowali specjalną feature dla graczy. Mianowicie, w przypadku opcji z Exploading wild, zanim jakikolwiek spin zostanie wykonany na maszynie, na 3 bębnie pojawi się symbol Wild na środkowej pozycji.

Każde pojawienie się Scattera obdarzy gracza dodatkowym +1 spinem (maksymalnie do 5). Z uzyskaniem wyższego poziomu wiąże się też otrzymanie jednego dodatkowego symbolu Wild na bębnach na pozycji przylegającej do poprzedniego.

Opinia i podsumowanie

Nicola Tesla’s Incredible Machine to rewelacyjny automat do gry zarówno ze względu na pomysł na grę, oprawę wizalno-dźwiękową. Opcje bonusowe możemy zaliczyć do udanych. Rewelacyjne animacje, muzyka i oprawa graficzna sprawiają, że zabawa na tym automacie wydaje się bardzo dynamiczna. Sporo tutaj się dzieje, dlatego śmiemy sądzić, że jest to automat o niskiej zmienności. Wygrane trafiają się często, lecz nie są one wysokiej wartości. Co jeszcze możemy powiedzieć o automacie yggdrasil to to, że RTP wynosi 96.20%.

Automat Nicola Tesla’s Incredible Machine zabierze Cię do rewelacyjnego świata epoki, w której rodziły się największe wynalazki w historii. Telefon, telegraf. Wreszcie Tesla, który ujarzmił elektryczność i dostarczył ją w bezpieczny sposób do domów i fabryk. Koniecznie zakręć kilka spinów na stawce pomiędzy 0,25 do 75!

100 darmowych spinów z obrotem x1!

Author Profile Picture Tomasz Piątkowski - Site Manager

Tomek jest z nami od marca 2020 roku. Specjalizuje się w pisaniu artykułów i newsów, które znajdziecie w dziale blog. Tomek nadal studiuje dziennikarstwo na uniwersytecie w Lublinie, dlatego pracuje dla nas zdalnie jako freelancer. Jego drugim, głównym zadaniem oprócz redagowania wieści ze świata jest ładowanie treści na stronę i edycja. Interesuje się nowościami w świecie kasyn, tematyką kryptowalut i kasynami metawerse.

Ulubiona gra: Rich Wilde and Shield of Athena