graphics

Oprawa graficzna

bonuses

Opcje bonusowe

game experience

Wrażenia podczas gry

Pakiet do 6000 PLN + 500 darmowych obrotów

 

Side Winder – klasyka nie musi być nudna!

Witamy w grze Side Winder, 3×5 automacie do gry online z 243 liniami płatnymi z możliwością zwiększenia ich do 1125! Jak to możliwe? Ta gra hazardowa zawiera dwa dodatkowe poziome (!) bębny na górze i dole, które pozwalają na zwiększenie ilości lini. Są one pełne symboli Wild i darmowych spinów… Dodatkowo w sesji darmowych spinów Side Winder (boczne paski) jest zawsze aktywny, co zwiększa Twoje szanse na wygraną!

Side Winder wprowadza nową jakość do kasyna online i klasycznych slotów. Pozornie niczym nie różniący się od innych automat online w rzeczywistości jest bardzo nowatorski. Rozszerz swoje horyzonty z Side Winder! Ta gra inspiruje i motywuje do zdobywania wygranych!

Wygląd i oprawa graficzna

Jak się domyślasz Side Winder wygląda jak wiele mu podobnych klasycznych slotów online z symbolami BAR i siódemkami na bębnach. Pojawiają się też standardowe dzwonki, symbole z kart: kier, karo, trefl, symbole Wild i zielone koniczynki. Te ostatnie mają przynieść szczęście graczom. To jest wielce prawdopodobne, gdyż Side Winder ma całkiem dobry współczynnik czestotliwości trafienia wygranej (19.45%), czyli średnio raz na 5 spinów.

Oprócz standardowej budywy, jak już mówiliśmy pozornie na górze i dole automatu pojawia się wspomniany pasek – Side Wnder, czyli dodatkowe bębny pozwalające na umieszczenie aż 1125 lini płatnych. Znajduje się tam miejsce na 3 symbole, które tworzą kofigurację wg schematu 3-5-5-5-3. Automat wypłaca od lewej do prawej, tak jak w zwyczajnych automatach do gry a trzy lub więcej symboli występujących jeden po drugim na bębnach.

Tło na bębnach jest czarne. Pod względem kolorystyki Side Winder to bardzo prosta w klasyczny sposób zaprojektowana gra. Prostota i minimalizm nie oznaczają jednak czegoś gorszego. Niektorzy zresztą wolą minimalizm od nagromadzenia detali i ornamentów…

Opcje bonusowe

W Side Winder automacie do gry wystąpują trzy typy symboli Wild:
Standardowy symbol Wild pojawia się tylko na horyzontalnych bębnach
TOP Wild – pojawia się na horyzontalnym gornym bębnie i w głównej grze na bębnie nr 2
Bottom Wild – pojawia się na bębnie nr 4 i bębnie horyzontalnym dolnym

Symbole Wild zastępują wszystkie inne symbole w grze z wyjątkiem symboli Free Spins.

Side Winder

Opcja Side Winder uruchamiana jest przez symbole Wild, a dokładnie Bottom Wild – aktywuje bęben horyzontalny dolny, Top Wild bęben horyzontalny górny.
W zależności od tego, czy aktywowany zostanie jeden bęben gra zyskuje nowe linie płatne – 576 lini w przypadku jednego bębna horyzontalnego, 1125 w przypadku dwóch bębnów.
Oba bębny zawierają tylko symbole Wild.

side winder logo

Darmowe Spiny

W grze głównej symbole Darmowe Spiny pojawiają się na bębnach nr 2 i 4 oraz bębnach poziomych. Kiedy symbole Free Spins pojawią się na bębnach 2 i 4, poziome bębny dodatkowe zostaną aktywowane, a gra rozpocznie spin.
W grze głównej (podstawowej) aktywowane bębny poziome zawierają tylko i wyłącznie symbole Free Spins.

Wystarczy wylosować 3 symbole Dree Spins w grze podstawowowej, by otrzymać 6 darmowych zakręceń, 4 symbole, by otrzymać 10 z nich.
Podczas sesji darmowych spinów symbole Wild i Free Sp9ns pojawiają się tylko na bębnach poziomych.

Jeżeli symbole Wild zostaną wylosowane w tym samym miejscu na bębnach poziomych, wówczas wszystkie bębny pomiędzy nimi pokryją się regularnymi symbolami Wild. W przypadku zatrzymania się symbolu Free Spins jeden spin zostaje nagrodzony graczowi. Spiny rozgrywane są po stawce, za którą grał gracz w trybie podstawowym gry. Wygrane zostają automatycznie dodane do konta gracza podczas tej sesji.

Ocena i podsumowanie

Jeśli chodzi o grafikę w Side Winder jest ona przeciętna. Jak to mówią jednak najbardziej zagorzali gracze, nie o wygląd chodzi, ale o to by gra dawała. Side Winder z 1122 liniami płatnymi i dwoma dodatkowymi bębnami poziomymi ma szansę ‘dać’ i to całkiem sporo. RTP w tej grze wynosi 96.02%, podczas gdy 19.45% to współczynnik częstotliwości wygranej (padnie raz na pięc spinów).

Wielkie brawa dla Microgaming za opcję bnusową Side Winder, która otwiera nowe możliwości dla graczy. Dzięki niej gra staje się znacznie bardziej ciekawsza i wychodzi poza ramy klasycznego slotu. To Side Winder nadaje jej modernistycznego blichtru i świeżości. W przeciwnym razie byłby to kolejny, klasyczno podobny automat, taki sam jak wiele innych.

Wreszcie, wisienką na torcie są darmowe spiny i symbole Wild, dzięki którym wygrane mnożą się. W Side Winder stawka ma bardzo dużą rozbieżność, mianowicie od 0,1 do 100. Zadowolony zatem będzie ten, kto preferuje ostrożną grę, jak i ten, kto kocha wysokie ryzyko. Otwórz swoje horyzonty i wypróbuj gry na Side Winder od Microgaming.

Pakiet bonusowy do 1500 € + 150 darmowych spinów

Author Profile Picture Tomasz Piątkowski - Site Manager

Tomek jest z nami od marca 2020 roku. Specjalizuje się w pisaniu artykułów i newsów, które znajdziecie w dziale blog. Tomek nadal studiuje dziennikarstwo na uniwersytecie w Lublinie, dlatego pracuje dla nas zdalnie jako freelancer. Jego drugim, głównym zadaniem oprócz redagowania wieści ze świata jest ładowanie treści na stronę i edycja. Interesuje się nowościami w świecie kasyn, tematyką kryptowalut i kasynami metawerse.

Ulubiona gra: Rich Wilde and Shield of Athena