graphics

Oprawa graficzna

bonuses

Opcje bonusowe

game experience

Wrażenia podczas gry

slot-iframe-img
Graj w Kasynie Graj za Darmo

100% do 3600 PLN + 200 darmowych spinów

 

Trolls Bridge – podejmij ryzko w grze od Yggdrasil i skradnij Trolom wielkie wygrane!

Yggdrasil jak zwykle spełnia oczekiwania graczy, ale także marzenia recenzentów. Po kilku ostatnich video automatach utrzymanych w mrocznym tonie, czas na grę hazardową, która przeniesie Cię do zabawnego świata ogrów. I choć ogry to niekoniecznie przyjazne stworzenia, video slot Trolls Bridge sprawi, że zapałasz do nich prawdziwą sympatią. Kręć spiny na jednej z fantastycznych gier od Yggdrasil i zdobywaj wysokie wygrane!

Wygląd i oprawa graficzna

Wystarczy jeden rzut oka, by rozpoznać, że Trolls Bridge to gra, która wyszła ze studia Yggdrasil. Maszyny online szwedzkiej firmy utrzymane są w pewnym stylu: ta sama kreska, najlepsze grafiki, charakterystyczne postaci i niesamowity klimat! Każda z kreacji Yggdrasil jest inna, kada na swój sposób wyjątkowa i niepowtarzalna.

Trolls Bridge przeniesie Cię do ufortyfikowanej wioski troli. Ich osiedle przypomina drewniane forty z epoki żelaza: drewniane palisady zbudowane z naostrzonych palii. By dostać się do środka należy jednak znaleźć się po drugiej stronie rzeki, a to możliwe jest tylko za pomocą – no właśnie Troll’s Bridge – mostu Troli. Ten wyposażony jest w skomplikowany mechanizm, który czyni zeń most zwodzony, a szczęk kołatek słyszymy z każdym spinem na automacie online. Żeby nie było wątpliwości, że w wiosce Trolli nie czeka Cię miłe powitanie, złośliwe stworzenia pozostawiły znaki ostrzegawcze: ludzkie czaszki i czerwone flagi ze skrzyżowanymi piszczelami. I choć zadanie nie jest łatwe, warto przedostać się na drugą stronę i skraść potworom ich skarby i wysokie wygrane.

Na bębach automatu Trolls’ Bridge mamy okazję zobaczyć przezabawne Trolle. Każdy z nich wygląda inaczej, ma odbrębny styl i charakter. Zielone potworki ubrane sa w zbroję, noszą bizuterię wykonaną z ludzkich czaszek i kości. Mimo, iż starają wyglądać groźnie, na dobrą sprawę średnio im to wychodzi. Oprócz tego na bębnach automatu pojawiają się symbole przedstawiające kolory kart i symbole specjalne takie jak Wild, czy Bonus. Każda wygrana wyzwala urocze animacje: jeden z potworów popija piwo, w efekcie czego zieje fioletowym ogniem, inny sięga po maczugę i zamiast przeciwnika trafia w siebie i tak dalej. Jak widać zgraja Troli to banda fatłapów i nieudaczników, są oni tak śmieszni, że zaczynamy ich lubić i zyskujemy przekonanie, że włamanie się do fortu to pestka!

Opcje bonusowe

Trolls Bridge jest 5-bębnowym automatem z 20 liniami płatnymi. Gra wypłaca wygrane od lewej do prawej. Aby kombinacja symboli została uznana za wygrywającą należy zebrać co najmniej 3 takie same symbole na linii. W grze pojawiają się symbole specjalne, takie jak Wild, czy Bonus Pot (w postaci kotła z zieloną mazią).

Darmowe spiny

3 lub więcej symboli z napisem Free Spins aktywuje sesję darmowych spinów z dodatkowymi features. Opcje, które będą pojawiały się w darmowych zakręceniach wybieramy my. Przedstawione są one jako talia kart. Po wybraniu 3 kart ich zawartość zostaje ujawniona, a wskazane przez nas opcje bonusowe pojawią się w sesji darmowych spinów.

Ilość przyznanych opcji bonusowych zależy od ilości Scatterów, które zbierzemy na bębnach. Przyznawane są one jak następuje:

 • 3 symbole z napisem FREE SPINS = 3 features
 • 4 symbole z napisem FREE SPINS = 4 features
 • S5 symbole z napisem FREE SPINS = 5 features

Jeśli jesteś ciekawy jakie features (opcje bonusowe) skrywają karty (jest ich 18), koniecznie zapoznaj się z listą poniżej:Troll Bridge postać z gry

  • 2 darmowe spiny extra
  • 2 darmowe spiny extra
  • 3 darmowe spiny extra
  • Mnożnik wygranych x2
  • 1 symbol Wild przyznawany losowo na bębnach
  • 1 symbol Wild przyznawany losowo na bębnach
  • 2 symbole Wild przyznawane losowo na bębnach
  • 1 symbol Sticky Wild przyznany na środkowej pozycji bębna nr 2
  • 1 symbol Sticky Wild przyznany na środkowej pozycji bębna nr 3
  • 1 symbol Sticky Wild przyznany na środkowej pozycji bębna nr 4
  • Najbardziej płatny symbol przestawiający Trolla funkcjonuje jako symbol Wild.
  • Drugi co do wypłacalności symbol przestawiający Trolla funkcjonuje jako symbol Wild
  • Trzeci w kolejności najbardziej płatny symbol przestawiający Trolla funkcjonuje jako symbol Wild
  • Czwarty co do wypłacalności symbol przestawiający Trolla funkcjonuje jako symbol Wild
  • Najbardziej płatny symbol przestawiający Trolla przylepia się do bebnów
  • Drugi co do wypłacalności symbol przestawiający Trolla przylepia się do bebnów
  • Trzeci w kolejności najbardziej płatny symbol przestawiający Trolla przylepia się do bebnów
  • Czwarty co do wypłacalności symbol przestawiający Trolla przyklepia się do bębnów

Opinia i podsumowanie

Trolls Bridge to kolejna doskonała maszyna hazardowa od Yggdrasil. Zapewne interesuje Cię na ile gra ta się opłaca. RTP tego automatu wynosi 97.0%, a maksymalna wygrana, jaka może przydarzyć się w tej grze wynosi 250 000 EUR. To dużo, czy mało? Napewno nie możemy tego porównywać z wygranymi, które oferują automaty z jackpotem (skumulowaną wygraną). Jeśli porównać to z innymi ‘zwykłymi’ automatami online nie jest źle.

Trolls Bridge to wyśmienicie skrojony automat do gry online, nie tylko pod względem tego, jak wygląda ta gra, ale przede wszystkim jesli chodzi o jej mechanizm działania. Losowo aktywowane features w przypadku pustych spinów znacznie zwiększają szanse na wygraną.
Dzięki 18 opcjom bousowym gra jest znacznie urozmaicona. Już nie musisz grać na slotach, których opcje ograniczają się do darmowych spinów i symboli Wild. W Trolls Bridrze masz ich 18 i po prostu wybierasz kilka z nich. Rozwiązanie, które zastosował Yggdrasil uważamy za idealne.
Spróbuj więc przedrzeć się do wioski Troli i wykraść im pilnie strzeżone wygrane!

100 darmowych spinów z obrotem x1!

Author Profile Picture Tomasz Piątkowski - Site Manager

Tomek jest z nami od marca 2020 roku. Specjalizuje się w pisaniu artykułów i newsów, które znajdziecie w dziale blog. Tomek nadal studiuje dziennikarstwo na uniwersytecie w Lublinie, dlatego pracuje dla nas zdalnie jako freelancer. Jego drugim, głównym zadaniem oprócz redagowania wieści ze świata jest ładowanie treści na stronę i edycja. Interesuje się nowościami w świecie kasyn, tematyką kryptowalut i kasynami metawerse.

Ulubiona gra: Rich Wilde and Shield of Athena